Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sistem Alüminyum Ürünlerini Tek Marka Altında Birleştirdi

Sistem Alüminyum, tüm alüminyum kompozit panel ürünlerini tek bir marka altında birleştirdi. Alutechbond markası altındaki ürünlerin isimleri ve logoları yenilendi.

yapi.com.tr
Sistem Alüminyum Ürünlerini Tek Marka Altında Birleştirdi

Alüminyum kompozit panel markalarını, ürünlerin kalınlıklarına göre kategorize eden Sistem Alüminyum, Alutechbond markasını farklı ürünlerden oluşan bir seri haline getirdi. Firma, belirtilen yeni markalama stratejisi üzerinde bir süredir çalışıyordu. Proje hayata geçirilmeden önce, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen Kapı & Pencere Fuarı’nda konuyla ilgili müşterilerinin geri bildirimlerini aldı.Yeni markalama stratejisini, müşterilerinden de tam not almasıyla birlikte çalışmayı hayata geçiren Sistem Alüminyum, önümüzdeki haftalarda kompozit panel ürünlerini yeni isim ve logoları ile pazara sunacak.

Yapılan bu değişiklik sonrası Sistem Alüminyum’un kompozit panel ürün markaları Alutechbond 100, Alutechbond 200, Alutechbond 300 ve Alutechbond 400 olarak satılacak.

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu değerlendirmeyi yaptı:“Pazardan gelen bilgi ve bayilerimizle yaptığımız görüşmeler sonrasında mevcut markalarımız içerisinde en çok beğenilen markamızın Alutechbond olduğunu gördük. Bu çerçevede mevcut alüminyum kompozit panel markalarımızı Alutechbond markası şemsiyesi altında birleştirdik. Bu yeni markalama stratejimiz tüm müşterilerimizden tam not aldı.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/sistem-aluminyum-urunlerini-tek-marka-altinda-birlestirdi_158014.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!