Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sonea Sierra, Reval ile Türkiye Pazarına Girdi

Dört kıtada yaptığı inovatif AVM yatırımlarıyla dikkat çeken Portekizli Sonea Sierra, Reval ile ortaklık yaparak Türkiye pazarına girdi. Sonea Sierra, dünyada AVM yatırım, yönetim, geliştirme ve danışmanlık hizmetleriyle tanınıyor.

yapi.com.tr
Sonea Sierra, Reval ile Türkiye Pazarına Girdi

Dört kıtada ve 12 ülkede faaliyet gösteren ‘uluslararası alıveriş merkezi uzmanı’ Sonae Sierra AVM'ler için yönetim ve mülkiyet danışmanlığının sınırlarını çiziyor. 1989 yılında Portekiz’de kurulan şirket bugün dünya genelinde 73 AVM'yi yönetiyor. Aynı zamanda da 47 AVM'nin de sahibi. Sonae Sierra, 5.8 milyar Euro’luk pazar değerine sahip AVM portföyüyle, toplamda 2.3 milyon m2 kiralık alanı ve 8 bin 500 kiracıyı yönetiyor. Sonae Sierra, AVM’ler için geliştirdiği inovatif ürünlerle ve AVM yönetimi konusunda 120’den fazla uluslararası ödül almaya hak kazandı.

Yaşayan bir ürün: AVM

Alışveriş merkezinin sürdürülebilir bir yatırım olduğuna dikkat çeken Sonae Sierra, bir AVM’nin hitap ettiği kesimin ticari, kültürel ve sosyal ihtiyaçlarını en güvenli ve en konforlu şekilde cevap verebilmesi için özel bir planlama, tasarım, geliştirme, kiralama ve yönetim gerektirdiğine inanıyor. Tüm bunların sürekliliği olmasına dikkat eden şirket AVM’leri “yaşayan bir ürün” olarak tanımlıyor.

Türkiye’de adı: Sierra Reval

Herkesin AVM'ler ile ilgili kafası karışıkken, dünya AVM yönetim danışmanlığı devi Sonae Sierra uzun zamandır takip ettiği Türkiye'ye Reval’in eşliğinde girdi. AVM danışmanlık şirketi Reval ile güç birliği yapan Sonae Sierra, "global tecrübesini yerel deneyimle birleştirerek" Türkiye'deki AVM'lere “Sierra Reval” ile farklı bir nefes getirecek. Sierra Reval, Türkiye’de çevreyi dikkate alarak orijinal temalar ve özgün konseptler geliştirecek projeleri devreye sokmaya hazırlanıyor. Bunları yaparken de; Türk insanı ile güçlü ve eşsiz ilişkiler kurarak, müşteri beklentilerini tamamen karşılamayı hedefliyor. Sierra Reval yeni kurulacak bir AVM’de ya da hizmette olan AVM’lere, kiralama, portföy yönetimi, çalışan desteği, dizayn ve tasarım desteği, aktivite planlama gibi pek çok başlık altında entegre çözümler sunacak. Trendleri yorumlayarak, geleceğin AVM’lerini tanımlamada öncülük eden Sonae Sierra Türkiye’deki misyonunu şöyle açıklıyor: “360 derece hizmet yaklaşımı ile giderleri minimize etme, gelir ve sermaye değeri artırmayı sağlayan benzersiz çözümleri müşterilerine sunarak, sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlamak.”

Türkiye’de AVM’lerin pusulası olacak

Sierra Reval, arka arkaya batan ya da form değiştiren AVM'lerden sonra, diğerleri için başarının pusulası olmaya ve yeni kurulacak AVM'lerin de doğru başlangıçlarla yola devam etmesini sağlamaya hazırlanıyor. Sierra Reval için; olağanüstü bir ticaret merkezi için, sahipleri, kiracıları ve toplum için değer yaratan uzun süreli, karlı ve müreffeh bir merkez yaratmak gerekiyor. Bu merkezlere kiracıları çekmek ve tutmak içinse, onların değişen ihtiyaçlarına sürekli uyum gösteren bir hizmet ve yönetim anlayışı gerekiyor. Ziyaretçiler için ise; eşsiz temalı merkezler, doğru marka karması, sosyal alanlar ve eğlence merkezleri gerekiyor.

Sierra Reval; Ereğli, Ankara, Antalya Kepez, Diyarbakır’da AVM projelerine başlamış durumda. Ayrıca Kuşadası’nda meydan şeklinde bir AVM projesine de başladı.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/sonea-sierra-reval-ile-turkiye-pazarina-girdi_113525.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!