Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Steelife Gabon’daki Yeni Projesini 4 Ayda Tamamlayacak

Geçen yıl Gabon’da 564 konutluk kentsel dönüşüm projesini gerçekleştiren Steelife, şimdi de Gabon Uzay Araştırmaları ve Gözlem Ajansı için yapılan araştırma ve eğitim merkezini inşa ediyor. Steelife, projeyi 4 ay gibi kısa bir sürede tamamlamayı hedefliyor.

yapi.com.tr
Steelife Gabon’daki Yeni Projesini 4 Ayda Tamamlayacak

Gabon’da ANGT tarafından yürütülen ve Ulusal Kalkınma Planı’nın en önemli ayaklarından biri olan kentsel dönüşümün ilk projesini gerçekleştiren Steelife, şimdi de Gabon Uzay Araştırmaları ve Gözlem Ajansı (AGEOS) için bir araştırma ve eğitim merkezi inşa ediyor. Orta Afrika’nın sürdürülebilir kalkınması için uydu verileri kullanılarak araştırma ve eğitim faaliyetlerinin yürütüleceği binanın dört ayda tamamlanması hedefleniyor.

AGEOS için yapılan araştırma ve eğitim merkezinin inşasına başladıklarını söyleyen Steelife Genel Müdürü Bülent Aydın, şantiyeyi Gabon Cumhurbaşkanı Ali Bongo Ondimba’nın da ziyaret ettiğini anlattı. Cumhurbaşkanı Ondimba’ya Steelife ve hafif çelik yapı sistemi hakkında bilgi verdiklerini, sistemin avantajlarından bahsederek projenin çok kısa bir süre içerisinde nasıl tamamlanacağını aktardıklarını belirtti. Bülent Aydın, projenin Gabon’un başkenti Libreville’ye 20 km uzaklıkta yer alan Nkoltang şehrinde inşa edildiğini belirterek, “Projeyi anahtar teslim olarak dört ay içinde tamamlamayı planlıyoruz. Geçen yıl Gabon’un Kalkınma Planı’nın ilk toplu konut projesi olan Angondje’de altı ay gibi kısa bir sürüde 564 konutluk yaşam alanını kurduk. Şimdi yeni bir projeyi daha üstlendik. Yine çok kısa bir sürede projeyi bitireceğiz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/steelife-gabondaki-yeni-projesini-4-ayda-tamamlayacak_121236.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!