Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

TDUB Eğitim Akademisi'nden 8 Şehirde 114 Eğitim Semineri

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) çatısı altında kurulan TDUB Eğitim Akademisi, önümüzdeki Ekim, Kasım ve Aralık döneminde sekiz şehirde 114 eğitim programı düzenliyor

yapi.com.tr
TDUB Eğitim Akademisi'nden 8 Şehirde 114 Eğitim Semineri

Gayrimenkul değerleme uzmanlarının çatı kuruluşu Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) bünyesinde kurulan TDUB Eğitim Akademisi, gayrimenkul sektörünün insan kaynakları ihtiyacına yönelik nitelikli ve donanımlı uzman personel yetiştirmek amacıyla sürdürdüğü mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini geliştirerek sürdürüyor. İlk olarak sektörde en çok merak edilen yeni yatırım aracı Gayrimenkul Yatırım Fonları (GYF) hakkında eğitim semineri düzenleyen TDUB Eğitim Akademisi, üçer aylık planlama doğrultusunda Ekim, Kasım ve Aralık ayları boyunca Türkiye genelinde geniş kapsamlı bir eğitim programını yürürlüğe koydu.

Ekim, Kasım ve Aralık aylarında 114 eğitim semineri

TDUB Eğitim Akademisi'nin eğitim programları, üçer aylık kataloglar halinde yılda dört dönem olmak üzere planlanıyor. Akademi, 2015 Ekim, Kasım ve Aralık aylarını kapsayan periyotta 8 şehirde sınıf eğitimleri temelinde 114 eğitim programı planladı.

Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Samsun'da düzenlenecek olan seminerler, eğitim verimliliği sağlamak amacıyla her bir seminer için 20 kişi ile sınırlı tutuluyor; 10 kişinin altındaki taleplere ise eğitim açılmıyor. Önümüzdeki üç aylık eğitim programının katalog haline getirilerek 1 Eylül 2015 tarihi itibariyle gayrimenkul sektörü paydaşlarına iletildiği bilgisini veren TDUB Eğitim Akademisi yetkilileri, taleplerin 10-30 Eylül 2015 tarihleri arasında alınacağını, son başvuru tarihinin 30 Eylül olduğunu belirtiyorlar.

Mesleki, kişisel ve kurumsal eğitim programları

TDUB Eğitim Akademisi'nde mesleki gelişim eğitimleri kapsamında gayrimenkul hukuku, mesleki mevzuat, değerleme, inşaat yapı malzemeleri ve mimari, proje geliştirme, gayrimenkul ekonomisi ve finansmanı, kentsel dönüşüm, gelir getirici mülklerin analizi, uluslararası değerleme standartları, gayrimenkul bilgi ve becerilerin yorumlanması, gayrimenkul okur yazarlığı ve gayrimenkul yönetimi alanlarında eğitimler gerçekleştirilecek.  

Kişisel gelişim eğitimleri kapsamında ise iletişim becerileri, mesleki İngilizce, temel bilgisayar eğitimi ve proje yönetimi eğitimleri verilirken, kurumsal eğitimler kapsamında yönetici geliştirme programları düzenlenecek. Bununla birlikte, TDUB Eğitim Akademisi bünyesinde lisanslama sınavlarına hazırlık eğitimi de verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tdub-egitim-akademisinden-8-sehirde-114-egitim-semineri_133913.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!