Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Temo Mobilya, Yıl Sonuna Kadar Üç Fuara Katılacak

Temo Mobilya fuar atağına geçti. Firma, yıl sonuna kadar üç ayrı fuarda, ürünlerini dünya pazarlarına sunacak. Toplam, 25 bin metrekarelik kapa

Ticaret
1


b>Temo Mobilya fuar atağına geçti. Firma, yıl sonuna kadar üç ayrı fuarda, ürünlerini dünya pazarlarına sunacak. Toplam, 25 bin metrekarelik kapalı alanıyla yalnız İnegöl’ün değil, Türkiye’nin en büyük tesislerinden birine sahip Temo Mobilya, bugün dört kıtada, 24 ülkeye ihracat yapıyor.

Bir yandan kapasitesini geliştiren firma, aynı zamanda ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturma girişimini sürdürüyor. Temo Mobilya bu çerçevede, 13-21 Eylül 2003 tarihleri arasında İnegöl’de düzenlenecek Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF)’de yer alacak, 2-5 Ekim 2003 CNR EXPO’daki 8. Uluslararası Mobilya ve İç Dekorasyan Malzemeleri Fuarı’na katılacak.

Arkasından 7-11 Ekim tarihlerinde Dubai’de Uluslararası İndex Mobilya Fuarı’nda stand açacak.

Temo Mobilya Genel Müdürü Mesut Balıkçın firma olarak, üstün kaliteli ve şık ürünleri yurt içinden ve yurt dışından gelecek binlerce ziyaretçinin katılacağı İnegöl MODEF’de, 104 metrekarelik bir stand açarak, tüketiciyle buluşturacaklarını söyledi.

Ayrıca CNR İstanbul ve Dubai’de de fuara katılacaklarını, dış tanıtımın, dış ülkelere açılma konusunda, büyük önem taşıdığını dile getirdi.

Uluslararası fuarların, gelişmiş ülkelerin ticaretlerine büyük katkı sağladığını ifade eden Temo Mobilya Genel Müdürü Mesut Balıkçın, “Bizim hedefimiz hem ülkemizde, hem de yurt dışında, yeni müşterilerle buluşmak. Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizden alacağımız değerlendirmelerle, çalışmalarımıza yön verip, daha çok üretip daha çok satmaktır” dedi.

5 yıldır modüler mobilya ve ahşap sandalye üretimini sürdürdüklerini kaydeden Temo Mobilya Genel Müdürü Mesut Balıkçın, ürünlerin, 4 kıtada 24 ülkeye ihraç edildiğini ve daha önceki yıllarda katıldıkları fuarların, firma olarak gelişmelerine büyük katkı sağladığını önemle sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/temo-mobilya-yil-sonuna-kadar-uc-fuara-katilacak_5750.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • geçen sene yemek masası grubu aldım temo mob.dan, fakat memnun kalmadım. üzerindeki siyah cam görüntülü bir madde hem çiziliyor hem zarar görüyor. daha sonra başka mob. magazalarından öğrendiğim kadarıyla bu madde çok kullanışsız olduğu için piyasada artık kullanılmıyormuş. sizin gibi bilindik ve iyi bir firmanın bu konudaki hassasiyetimi dikkatine alacağını düşünüyorum. sayarnurdan@mynet.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!