Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termo Teknik Ankara’da Yetkili Satıcılarıyla Buluştu

Dünyanın önde gelen panel radyatör üreticisi İngiliz Ideal Stelrad Group’un (ISG) iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, Ankara’da yetkili satıcılarıyla buluştu. Ankara Crown Plaza’da gerçekleşen toplantıya 180 satıcı firmadan, 245 temsilci katıldı.

yapi.com.tr
Termo Teknik Ankara’da Yetkili Satıcılarıyla Buluştu

ünyanın önde gelen panel radyatör üreticisi İngiliz Ideal Stelrad Group’un (ISG)  iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, Ankara’da yetkili satıcılarıyla buluştu. Ankara Crown Plaza’da gerçekleşen toplantıya 180 satıcı firmadan, 245 temsilci katıldı. Toplantıda konuşan Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, Termo Teknik’in Çorlu’da Dünyanın en büyük ikinci fabrikasına sahip olduğunu söyledi. Fabrikanın 5 üretim bandına, toplam 100 bin m2 kapalı alana ve yıllık 4 milyon metre üretim  kapasitesine sahip olduğunu belirten Yalçın, bu dev üretim biriminde ulusal ve uluslararası alanda önemli olan tüm  standartlara uygun olarak  üretim yapıldığını vurguladı.

Yalçın, fabrikanın, Türkiye’de ısıtma sektöründe ilk ISO 9000 sertifikasyonuna sahip panel radyatör üretim birimi olduğunu belirterek,  "Halihazırda Termo Teknik: ‘BS ISO 9001:2008 akreditasyonuna, uluslararası radyatör standardı EN442'ye, DIN, BSI, NF, GOST-R, UkrSEPRO, EMI, TSE ve çeşitli  standartlara sahip bulunuyor" dedi.

Termo Teknik’in Türkiye’de ürettiği radyatörlerin yüzde 80’nini ihraç ettiğini ve kendi dalında 2010 yılı da dahil üst üste 5 yıl  ihracat birincisi olarak İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından verilen ‘İhracatın Yıldızları Ödülü’nü aldığına dikkat çeken Yalçın,  Türkiye’de üretilen radyatörlerin  İngiltere, Rusya, Çin, ABD gibi ülkelerin de içerisinde bulunduğu 40’tan fazla ülkeye ihraç edildiğini ifade etti.

Yalçın, Termo Teknik’in iyi ve kötü günde bayi ve satış noktalarının yanında olduğunu ve üstün kalitesi, yaygın satış ve hizmet noktası ağı, kesintisiz tedarik özellikleri ile iç pazarda da hızlı bir gelişme gösterdiğini söyledi.


ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/termo-teknik-ankarada-yetkili-saticilariyla-bulustu_87366.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!