Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ThyssenKrupp Elevator Çin’deki En Önemli Demiryolu Siparişini Aldı

ThyssenKrupp Elevator, Çin Halk Cumhuriyeti’nde şimdiye kadarki en büyük siparişini alarak, tren istasyonlarını yolcu ulaşımı sistemleriyle donatmak üzere. Şirket, toplam 234 asansör ve 637 yürüyen merdiven üretecek ve bunları 96 farklı istasyona kuracak. Kontrat, Beijing, Shanghai, Nanjing ve Hong Kong şehirlerine bağlantılar dahil sekiz yeni

yapi.com.tr
ThyssenKrupp Elevator Çin’deki En Önemli Demiryolu Siparişini Aldı

ThyssenKrupp Elevator, Çin Halk Cumhuriyeti’nde şimdiye kadarki en büyük siparişini alarak, tren istasyonlarını yolcu ulaşımı sistemleriyle donatmak üzere. Şirket, toplam 234 asansör ve 637 yürüyen merdiven üretecek ve bunları 96 farklı istasyona kuracak. Kontrat, Beijing, Shanghai, Nanjing ve Hong Kong şehirlerine bağlantılar dahil sekiz yeni hatla demiryolu ağını genişletmeye yönelik ulusal bir programın parçası.

Bu altyapı genişletme programındaki en önemli proje, başkent Beijing ile Shanghai arasındaki yeni bin 318 kilometrelik yüksek hızlı bağlantı. Ekim 2011’de açıldığında, saatte 350 kilometreye ulaşan modern trenler, şu anda on saat olan yolculuğu beş saate indirecek. Hat üzerindeki 18 istasyonda Thyssen Krupp Elevator’ın toplam 253 asansörü ve yürüyen merdiveni bulunacak. Bu, soğuk kış aylarında dahi platformlara güvenli ve rahat erişimi sağlayacak. Tüm dış mekan yürüyen merdivenlerde, yolcuların kar ya da buzda kaymasını önlemek üzere ısıtılmış giriş ve çıkışlar bulunacak. LED merdiven boşluğu aydınlatması ve entegre 'dur ve git' fonksiyonu ise çevre dostu. Yürüyen merdivenlerde yolcu bulunmadığında, birimler yavaşlayarak duracak. Herhangi biri ışık bariyerini geçtiğinde yeniden çalışmaya başlayacaklar. Bu sistem enerji tasarrufu sağlamakla kalmıyor, maliyet verimliliğini de arttırıyor.

Ülkenin doğusunda, Beijing ile Shanghai arasındaki bölge, Çin’in en yüksek nüfuslu bölgesi; 300 milyondan fazla kişiyi barındırıyor, ki bu ülke nüfusunun neredeyse dörtte birine karşılık geliyor. Yeni hat, günde 220 bin yolcu tarafından kullanılacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/thyssenkrupp-elevator-cindeki-en-onemli-demiryolu-siparisini-aldi_85074.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!