Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ'den İndirim Kampanyası!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen talep üzerine indirim kampanyası düzenledi.

yapi.com.tr
TOKİ'den İndirim Kampanyası!

İdare, indirim kampanyasında, hak sahiplerine peşin ve üç ay vadeli olmak üzere iki ödeme alternatifi sunuyor. Buna göre, borç bakiyesini peşin ödeyecekler yüzde 20, üç ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlanacak. Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak isteyenler, Konut kredisi de kullanabilecek.

Başvurular 22 Nisan'da

İndirim kampanyası için başvurular 22 Nisan-17 Mayıs arasında yapılacak. İndirimden yararlanmak isteyenlerin, başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmaları gerekiyor. Bu çerçevede kampanyaya katılanların Nisan 2013 dönemine ait taksiti Ödemiş olmaları şartı aranacak. TOKİ'nin indirim kampanyasından yararlanmak isteyen Konut ve iş yeri sahipleri, 22 Nisan–17 Mayıs arasında satış işlemlerini gerçekleştiren bankaya başvurabilecek. Bu tarihten sonraki borç kapatmalarında, söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokiden-indirim-kampanyasi_106509.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!