Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Reidin Türkiye’den TEV'e Analiz Desteği

TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ ve Reidin Türkiye, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV) mevcut gayrimenkul portföyünü analiz etti. TEV, yapılan analiz neticesinde sağlanacak iyileştirmelerle daha fazla öğrenciye burs desteği sağlayabilecek.

yapi.com.tr
TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Reidin Türkiye’den TEV'e Analiz Desteği

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş ve Reidin Türkiye bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında 1967 yılından bu yana Türkiye’nin aydınlık geleceği için eğitime destek veren Türk Eğitim Vakfı'nın (TEV) mevcut gayrimenkul portföyünü ve portföy içerisinde yer alan kira ve satış değerlerini detaylı olarak analiz etti. TEV, bu işbirliğinin sağlayacağı avantajlar sayesinde mevcut gayrimenkul portföyündeki varlıkları için getiri iyileştirme ve geliştirme stratejileri kurgulayabilecek.

Gerçekleştirilen gayrimenkul portföy analizi, TEV’in kuruluş amacı ve üstlendiği misyon yolunda daha fazla öğrenciye burs desteği sağlayabilmesine imkan sağlayacak. Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Yıldız Günay, konuyla ilgili olarak, “Türk Eğitim Vakfı olarak, ülkemizin geleceğinde rol oynayacak gençlere daha fazla kaynak ayrılması konusunda her geçen gün daha fazla çalışıyor ve çaba sarf ediyoruz. TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ ve Reidin Türkiye’nin vakfımız özelinde yaptığı gayrimenkul portföy analizi emlak gelirlerimizi artırarak vakfımızın daha fazla öğrenciye destek olma imkanını yarattı” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tskb-gayrimenkul-degerleme-ve-reidin-turkiyeden-teve-analiz-destegi_130075.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!