Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Yeni Atamalar

TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ozan Kolcuoğlu ve Bilge Beller Özçam atandı

yapi.com.tr
TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Yeni Atamalar

TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ’de iki ayrı atama gerçekleşti. Özel Projeler Departmanı Müdürü olarak görev yapmakta olan Ozan Kolcuoğlu ve Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör Bilge Beller Özçam, Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Ozan Kolcuoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Ozan Kolcuoğlu, İstanbul Üniversitesi’nden MBA yüksek lisansını 2007 yılında aldı. Eğitim hayatına 2014 yılında University of Florida ile devam eden Kolcuoğlu, Global Sustainable Energy programından başarı ile mezun oldu. Ayrıca SPK, RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) ve LEED Green Associate lisanslı değerleme uzmanıdır.

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi bulunan Kolcuoğlu, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ bünyesine katılarak 'değerleme uzmanı' olarak çalışmaya başladı. 2010 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna, 2012 yılında Yönetici, 2014 yılında ise Müdür pozisyonuna getirildi. Eylül 2015 itibarı ile Kolcuoğlu, Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bilge Beller Özçam

İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1993 yılında mezun olan Bilge Beller Özçam, SPK lisanslı değerleme uzmanıdır. Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 21 yıllık tecrübesi bulunan Özçam, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak İzmir Şube Bölge Sorumlusu olarak görev yapmaya başladı. 2010 yılında İzmir Şube Müdürü pozisyonuna, Ocak 2013’de ise Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör görevine getirildi. Özçam, Eylül 2015 itibarı ile Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tskb-gayrimenkul-degerlemede-yeni-atamalar_133916.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!