Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türk-Alman Üniversitesi'nin İlk Etabı İhaleye Çıkıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Türk-Alman Üniversitesi 1. etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi için ihaleye çıkıyor. Ön yeterlik şartnamesinde belirtilen kriterlere göre sıralanarak listeye alınan 10 aday, teklif vermeye davet edilecek

yapi.com.tr
Türk-Alman Üniversitesi'nin İlk Etabı İhaleye Çıkıyor

Türk-Alman Üniversitesi 1. etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi, belli istekliler arasında ihale edilecek. 'Konvansiyonel kalıp sistemiyle derslik, mühendislik, labaratuvar, Fen Fakültesi, misafirhane, kütüphane, yemekhane ve kafeterya, bilgisayar mekanları, nizamiye binası, teknik bina ve su deposu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi' şeklinde tarif edilen proje için ön yeterlik değerlendirilmesi sonucu yeterliği tespit edilenler arasından ön yeterlik şartnamesinde belirtilen kriterlere göre sıralanarak listeye alınan 10 aday teklif vermeye davet edilecek.

Ön yeterliğe başvuracakların, ön yeterlik dökümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu. Ön yeterlik ve ihale dokümanları, 250'şer TL karşılığı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul hizmet binasından tedarik edilebilecek. Ön yeterlik başvurusu, 30 Eylül Çarşamba günü saat 15:00'a kadar TOKİ İstanbul hizmet binasına elden teslim edilebileceği gibi; iadeli taahhütlü olarak posta ile de gönderilebilecek.

Kampüs 3 fazda inşa edilecek

Mimar Hilmi Güner imzası taşıyan ve yaklaşık 120 bin metrekare büyüklüğünde bir kapalı alana sahip olacak Türk-Alman Üniversitesi kampüsünün inşaatı üç fazda gerçekleştirilecek. İlk aşamada yaklaşık 70 bin metrekare büyüklüğündeki Fen ve Mühendislik Fakültesi binaları, merkezi laboratuar binası, kütüphane ve sosyal tesisler binası, merkezi derslik binaları yapılacak. İkinci aşamada da Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, Kültür ve Sosyal Bilimler fakülteleri binaları, Yabancı Diller Yüksek Okulu binası, Rektörlük binası ile kongre-kültür merkezi binası inşa edilecek. Üçüncü aşamada ise spor merkezi inşaatı gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-alman-universitesinin-ilk-etabi-ihaleye-cikiyor_134061.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!