Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türk Seramik Sektörünün Avrupa Temasları

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ile Seramik Federasyonu (SERFED) Avrupa'da seramik sektörüne ilişkin çeşitli temaslarda bulundu.

yapi.com.tr / AA
Türk Seramik Sektörünün Avrupa Temasları

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ile Seramik Federasyonu (SERFED) Avrupa'da seramik sektörüne ilişkin çeşitli temaslarda bulundu.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, SERFED Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, SERFED Genel Sekreteri Germiyan Saatçioğlu ve Doç. Dr. Alpagut Kara, Avrupa Seramik Sanayicileri Birliği'nin Genel Kurul Toplantısı ve Avrupa Parlamentosu bünyesinde düzenlenen Seramik Forumu'na katıldı.

Heyet, katıldığı toplantılarda Avrupalı seramik sanayicileriyle fikir alışverişinde bulunurken, Erdem Çenesiz şu değerlendirmede bulundu:

''Cerame-Unie Genel Kurulu'nu oluşturan her bir federasyonda Türk seramik sanayinin temsilcileri bulunuyor. Aynı zamanda TÜRKONFED üyesi olan seramik sanayicilerimizin, Avrupa Birliği düzeyinde ülkemizi başarıyla temsil ediyor olmasından mutluluk duyuyoruz. Cerame-Unie gibi uluslararası platformlarda Türkiye'yi temsilen bulunmak, seramik sektörünün üretim, ihracat, ARGE, standartlar gibi konularda gelişimleri açısından son derece önemlidir.''

ETİKETLER: ekonomi kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-seramik-sektorunun-avrupa-temaslari_89880.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!