Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
SONRAKİ HABER: Tapuda Yeni Dönem

Türkiye İMSAD 30. Yaşını Kutladı

Türkiye İMSAD, 30. kuruluş yılını sanatçı Zuhal Olcay’ın şarkılarını seslendirdiği gala gecesi ile kutladı. Türkiye İMSAD üyeleri, paydaş kuruluşlar ve sektör temsilcilerinin katıldığı gecede, Türkiye İMSAD kurucu üyeleri, eski başkanları ile 20 ve 30 yıldan bu yana dernek üyesi kurum yöneticilerine teşekkür plaketi verildi.

yapi.com.tr
Türkiye İMSAD 30. Yaşını Kutladı

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Başkanı Dündar Yetişener, gala gecesinde yaptığı konuşmada, kurulduğu 1984 yılından bu yana 30 yılda Türk sanayinin gelişmesinde ve sanayi üretiminin artmasında temel oluşturan bir kurumu temsil etmekten gurur duyduğunu dile getirdi. Türkiye İMSAD’ın bugün 29 sektör derneği, 80 sanayici firma ve 8 paydaş kurumdan oluşan üyeleriyle Türkiye sanayi üretiminin yüzde 10'unu gerçekleştirdiğini anlatan Yetişener, "21,7 milyar dolar inşaat malzemesi ihracatı ile Türkiye İMSAD bugün üyeleriyle birlikte Türkiye toplam ihracatının yedide birini gerçekleştirmektedir" dedi.

DündarDündar YetişenerYetişener, Türkiye İMSAD’ın 30 yıldır inşaat sektörünün gelişmesine öncülük ettiğinin altını çizerek, şunları kaydetti:

"Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınmasındaki motor gücün üretim olduğuna inanıyoruz. Dünya ile rekabette önde olmak için de her yıl yeni ve teknolojik yatırımlar yapıyoruz. Çünkü biz ülkemizin refahı ve kalkınmasını aynı zamanda firmalarımızın tek tek büyümesi ve kalkınması olarak görüyoruz. Türkiye’nin potansiyeline güvendiğimiz içindir ki, hedeflerimizi yüksek tutuyor ve başarmak için çok çalışıyoruz. 30 yıl önce bu anlayışla yola çıkan Türk sanayinin bugünkü duayenleri ve derneğimizin çok değerli kurucu üyelerinin bizlere bıraktıkları bu vizyonla sanayimizin gelişmesine katkıda bulunmaya ve ülkemizi üretimin gücüyle geleceğe güvenle taşımaya devam edeceğiz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/turkiye-imsad-30-yasini-kutladi_125136.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!