Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İstanbul'u Gökdelen Kurtarır

Urfa Akabe Toplu Konutlarını Soyak İnşaat Yapacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca açılan toplu konut inşaat ihalesini Urfa Akabe'de bir bölge için Soyak İnşaat ve Ticaret A.Ş., alırken, Adapazar

Dünyab>Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca açılan toplu konut inşaat ihalesini Urfa Akabe'de bir bölge için Soyak İnşaat ve Ticaret A.Ş., alırken, Adapazarı Korucuk'taki inşaatları dört ayrı müteahhitlik firması üstlendi.

Toplu Konut İdaresi'nce Urfa ve Adapazarı'nda yaptırılacak toplu konutlara ilişkin ihaleler sonuçlandı. Buna göre Urfa Akabe Mevkii Toplu Konut Alanı A7. Bölgesi 216 Adet Konut ve Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı yapım işi için toplam 25 adet teklif verildi. Bu tekliflerin 23 adedi geçerli sayılırken, söz konusu yapım işi 9 trilyon 412 milyar lira bedelle Soyak İnş. Ve Tic. A.Ş'ye ihale edildi. Urfa Akabe Mevkii'ndeki A8 ve A9 bölgesi için açılan konut inşaat ihaleleri ise iptal edildi.

Bu arada Adapazarı Korucuk Toplu Konut Alanı A Bölgesi 1691 Ada İçinde Bulunan 182 Adet Konut İnşaatı ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi için toplam 35 adet teklif verilirken, bunların 30'u geçerli sayıldı. Söz konusu yapım işi 4 trilyon 977 milyar lira bedelle Emay İnş. Taah. San. Tic. A.Ş’ye verildi.

Adapazarı Korucuk Toplu Konut Alanı B Bölgesi 1689 Ada İçinde Bulunan 256 Adet Konut İnşaatı ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi için toplam teklif adedi 39 olurken, bunların 34'ü geçerli sayıldı. Söz konusu yapım işi 6.5 trilyon lira bedelle Kontaş İnş. Ve Mad. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.'ne ihale edildi.

Adapazarı Korucuk Toplu Konut Alanı C Bölgesi 1688 Ada İçinde Bulunan 148 Adet Konut İnşaatı ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi için toplam 36 adet teklif verildi. 31 adet teklif geçerli sayılırken, söz konusu yapım işini 4 trilyon 588 milyar lira TL bedelle Asil İnş. San. Tic. Ltd. Şti. üstlendi.

Adapazarı Korucuk Toplu Konut Alanı D Bölgesi 1682 Ada İçinde Bulunan 226 Adet Konut İnşaatı ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi için gelen 39 teklifin 34'ü geçerli sayıldı. Söz konusu yapım işini de 6 trilyon 349 milyar lira bedelle Çakarlar İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti. gerçekleştirecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/urfa-akabe-toplu-konutlarini-soyak-insaat-yapacak_5573.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!