Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

VitrA Banyo Mobilyaları Artık FSC Sertifikalı

VitrA, mobilya alanında FSC (Forest Stewartship Council / Orman Yönetimi Konseyi) sertifikasını almaya hak kazanan ilk ve tek Türk markası oldu. VitrA aldığı sertifikayla, banyo mobilyalarında kullanılan ahşap malzemenin, FSC tarafından belirlenen ormanlık alanlardan kesildiğini, nakliyat ve dağıtım gibi işlemlerin sorumlu orman politikası

yapi.com.tr
VitrA Banyo Mobilyaları Artık FSC Sertifikalı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu markalarından VitrA, mobilya alanında FSC (Forest Stewartship Council / Orman Yönetimi Konseyi) sertifikasını almaya hak kazanan ilk ve tek Türk markası oldu. VitrA aldığı sertifikayla, banyo mobilyalarında kullanılan ahşap malzemenin, FSC tarafından belirlenen ormanlık alanlardan kesildiğini, nakliyat ve dağıtım gibi işlemlerin sorumlu orman politikası kuralları çerçevesinde yürütüldüğünü belgeledi. Bundan böyle, VitrA markalı tüm üst segment banyo mobilyalarında ithal MDF kullanılacak ve ürünler FSC logosuyla satılacak. İkinci aşamada, tüm ürün gamı bu kategoriye dahil edilecek.

Merkezi Bonn’da bulunan FSC, orman yönetim sistemlerinin yaygınlaştırılmasını ve insanların, kötü orman politikalarının engellenmesi için çalışmasını ilke ediniyor. Dünyadaki tüm ormanların en uygun şekilde yönetilmesini ve bu uygulamaların uluslararası anlamda yaygınlaşmasını amaçlayan FSC, amacına ulaşmak için uluslararası standartları belirliyor. Standartlara uygunluk sertifikasını alan firmaların ürünleri, FSC logosunu taşıyor.

VitrA ve Artema’nın web siteleri de yenilendi

Öte yandan VitrA’nın internet sitesi www.vitra.com.tr ve Artema’nın internet sitesi www.artema.com.tr de yeni yüzleriyle yayına başladı. Yenilenen kurumsal kimlikle aynı yalınlık ve özgünlükte tasarlanan web siteleri, kullanıcı deneyimini daha üst bir noktaya taşıyor. Ürün odaklı hale getirilen yeni sitelerde, VitrA ve Artema’nın birçok yenilikçi tasarımı aynı ekranda görüntülenebiliyor. Akıllı arama fonksiyonuyla, yazılan kelimenin ilk harflerine göre çıkan sonuçlar sayesinde, aranılan bilgiye kolaylıkla ulaşılabiliyor. Altyapıda da önemli bir ilerleme sağlanarak, arama motoru performansını yükselten yazılım ve SAP geliştirmeleriyle, yeni ürün özellikleri esnek bir şekilde sisteme giriliyor ve güncellenebiliyor.Yeni VitrA web sitesinde, ürünlere; kategoriler üzerinden, seri sayfasını kullanarak veya filtreli gelişmiş arama yöntemleriyle ulaşılabiliyor. Ürün detay sayfalarında, ürünün ağırlığından koduna, aldığı ödüllerden kaplama seçeneklerine kadar her türlü bilgi yer alırken, sayfadan verilen linkle, ürünün tasarımcısı ve serisiyle ilgili ayrıntılara erişilebiliyor.

Profesyonel kullanıcılar, ürünlere ait 2D- 3D çizim dosyaları ve teknik kataloglar gibi dosyaları, ürün sepetleri oluştururak topluca bilgisayarına indirebiliyor.

ETİKETLER: yeşil firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vitra-banyo-mobilyalari-artik-fsc-sertifikali_89321.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!