Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Weber Çalışanlarından 'Çevre' ve 'İş Sağlığı ve Güvenliği' için Ortak Slogan

Dünyada 46 ülkede 200’e yakın üretim tesisiyle faaliyet gösteren ve aynı zamanda Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri olan Saint-Gobain Weber, ISO 9001 kalite belgesine çevre, iş sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşıyan OHSAS 18001 ve ISO 14001 sertifikalarını da ekledi

yapi.com.tr
Weber Çalışanlarından 'Çevre' ve 'İş Sağlığı ve Güvenliği' için Ortak Slogan

aza, hastalık ve kirliliği önlemeyi, kaliteli ürün ve hizmet sunarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlayabilmeyi hedefleyen Saint Gobain Weber, Türkiye organizasyonunda da ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği  Yönetim Sistemi'ni tüm tesislerinde yapılandırarak, mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine entegre etti.

Weber’de çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği politikalarının insana ve içerisinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayandığını belirten Saint-Gobain Weber Türkiye ÇSG (Çevre Sağlık Güvenliği) ve Kalite Güvence Yöneticisi Seval Eyigünlü; Türkiye tesislerinde kurulan sistemlerle iş sağlığı ve güvenliği açısından 'tüm çalışma alanlarında' oluşabilecek sağlık ve güvenlik risklerine karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamaya çalıştıklarını vurguladı. Eyigünlü, “Bu kapsamda ‘Risk Azaltma Politikası’nın tüm çalışanlar tarafından benimsenmiş olması büyük önem taşıyor. Bu yaklaşımla yola çıkan Weber çalışanlarının ortak bir de sloganı var: 'Kendim için, ailem için, iş arkadaşım için, çevrem için, işyerim için güvenliğimiz birinci önceliğimizdir' diyoruz” dedi.

Tüm çalışanların sistemlerin yapılandırılmasında büyük bir katkı sağladığını ifade eden Eyigünlü, “Biz aynı zamanda çevrenin korunmasını da destekleyici bir politika izliyoruz” diyerek Saint-Gobain Weber Türkiye çalışanlarının, şirketin tüm tesislerinde, temiz bir çevre oluşturulmasına, çevresel faaliyetlerin düzenli olarak izlenmesine ve ölçümlenmesine yönelik çalışmalarda büyük hassasiyet gösterdiklerini belirtti. Eyigünlü, “Weber Çalışanları 'çevre', 'işçi sağlığı' ve 'iş güvenliği' yaklaşımını içselleştirebildiler. Sadece iş süreçlerinde değil, günlük yaşamlarında da konunun bilincindeler ve alınan sertifikaların aslında tüm ekibimizin titizliğinin bir kanıtı olduğunu biliyorlar” diyerek sözlerini noktaladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/weber-calisanlarindan-cevre-ve-is-sagligi-ve-guvenligi-icin-ortak-slogan_89334.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!