Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

White Star Award 2008 Gaggenau’a

Son Tüketici Tarafından Seçilen Almanya’nın en önemli ödüllerinden biri olan White Star Award 2008 Gaggenau’nun BO 270 fırınının oldu. Fırın kategorisinde birincilik getiren bu ödül, Almanya’nın önemli dergileri Schöner Wohnen (Güzel Yaşamak) ve Essen & Trinken (Yemek & İçmek) tarafından gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
White Star Award 2008 Gaggenau’a

Son tüketici tarafından seçilen Almanya’nın en önemli ödüllerinden biri olan White Star Award 2008 Gaggenau’nun BO 270 fırınının oldu. Fırın kategorisinde birincilik getiren bu ödül, Almanya’nın önemli dergileri Schöner Wohnen (Güzel Yaşamak) ve Essen & Trinken (Yemek & İçmek) tarafından gerçekleştirildi. Dergilerin Ocak 2008 özel sayısında 98 yenilikçi ürün tanıtıldı. Mutfak mobilyası, porselen, tam fonksiyonlu kahve makineleri ve fırın kategorilerinde yemek ve sofra kültürü alanındaki en beğenilen ürünler arandı. Yarışmanın jürisini ise Schöner Wohnen ve Essen & Trinken dergilerinin yaklaşık 6,7 milyon okuru oluşturdu.

Düsseldorf’ta yapılan  galada fırın dalındaki birinciliğe verilen White Star Award ödülünü, Gaggenau’nun  Baş Tasarımcısı Hermann R. Segers ve Gaggenau Şirket Yöneticisi Peter Bruns aldı. Peter Bruns duygularını, “Yeni fırın serimiz yenilikçi tasarımı ve yüksek kullanım konforuyla son tüketiciyi etkilediğini kanıtlamış bulunmaktadır, bu ödülü aldığımız için çok sevinçliyiz. Özellikle de bu ödülle tasarımcılarımızın çalışmalarının bir kez daha, üstelik de son tüketicinin beğenisini topladığını görmek gurur verici. Güzel bir tasarım, kolay kullanımının yanı sıra çok önemli bir kriterdir, çünkü görünüş, Schöner Wohnen ve Essen & Trinken dergilerinin içeriğinde olduğu gibi önemli bir role sahiptir. Sonuçta okurlar aday gösterilen cihazları, özelliklerini incelemeden önce markalarıyla birlikte görünüşlerine göre elemişlerdir” sözleriyle ifade etti.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/white-star-award-2008-gaggenaua_63550.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!