Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YAPI Dergisi’ne Abone Olanlara Kitap Hediye!

YAPI Dergisi, 1 Nisan 2009 tarihinde yeni bir abonelik kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1 Nisan - 1 Haziran 2009 tarihleri arasında YAPI Dergisi’ne yeni abone olan ya da aboneliğini yenileyenler 26,90 TL değerinde bir kitaba ücretsiz sahip olabilecek. Kampanya süresince abonelik bedelleri değişmeyecek; 2008 abonelik bedelleri uygulanmaya

yapi.com.tr
1 YAPI Dergisi’ne Abone Olanlara Kitap Hediye!

YAPI Dergisi, 1 Nisan 2009 tarihinde yeni bir abonelik kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1 Nisan - 1 Haziran 2009 tarihleri arasında YAPI Dergisi’ne yeni abone olan ya da aboneliğini yenileyenler 26,90 TL değerinde bir kitaba ücretsiz sahip olabilecek. Kampanya süresince abonelik bedelleri değişmeyecek; 2008 abonelik bedelleri uygulanmaya devam edecek.

Bol fotoğraf ve çizimler eşliğinde konut projelerinin yer aldığı her biri yaklaşık 250 sayfalık kitaplardan Houses in Spectacular Settings / Olağanüstü Yerlerdeki Evler başlıklı kitap, zor arazilerde inşa edilen ve inanılması güç bir mimari tasarım ürünü olan otuz konut projesini sunuyor. Kitap, geleneksel zemin ve strüktür yaklaşımlarının sınırlarının genişletildiği bu konut projelerini, tasarım aşaması çizimlerinden başlayarak ayrıntılı çizim ve planları ile aktarıyor. Renovating For Living / Yaşamak için Renovasyon başlıklı kitapta 28 konutun renovasyon projesinin her aşaması ayrıntılı plan ve çizimlerle sunuluyor, değişiklik gereksiniminin çıktığı alanın yenileme öncesi ve sonrası durumu fotoğraflarla aktarılıyor. Konut renovasyonlarını ele alan kitapta, konutların her nesilde en az bir kez yeniden tasarlanıp değiştirildiği, teknolojik gelişimlere ayak uydurmanın amaçlandığı ve içinde yaşayanların yaşam tarzındaki değişimlerin de konutların yenilenmesi gereksinimi doğurduğu anlatılıyor. Kitaplar Frechmann ve Loft Yayınları'nın ortak çalışması olarak FKG adlı seride çıkmıştı.

YAPI Dergisi’ne şimdi abone olanlar 12 sayı için 84 TL yerine 77 TL (KDV dahil) ödeyecekler, iki kitaptan birini seçip ücretsiz edinebilecekler, her ay düzenli olarak dergilerini istedikleri adrese hiçbir ek gönderim ücreti ödemeden alabilecekler, derginin yıl içinde çıkardığı eklere tükenmeden sahip olabilecekler. Üstelik öğrenci belgesini ibraz eden öğrenciler 84 TL yerine 64 TL (KDV dahil) ödeyerek bütün bu avantajlardan yararlanabilecekler.

Ayrıntılı bilgi için YEM Kitabevi Fulya ve Beşiktaş şubelerine uğrayabilir, www.yemkitabevi.com , www.yapidergisi.com/abone adreslerini tıklayabilir, 0212 266 70 70 (445)’i arayabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-dergisine-abone-olanlara-kitap-hediye_67997.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • teşekkürler YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!