Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı Sektöründeki Özel Danışmanınız yapiveri.com Yayında

Yapı ve mimarlık sektörünün bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi, yapı profesyonellerinin ve yapı sektörünü hedefleyen yatırımcıların günlük başvuru kaynağı olacak yapiveri.com portalini hizmete açtı. Yayınlandığı tarihten itibaren inşaat ve yapı sektörüne yön veren çalışmalarından biri olan Türk Yapı Sektörü Raporlarının tamamına ve 35 ülkenin

yapi.com.tr
1 Yapı Sektöründeki Özel Danışmanınız yapiveri.com Yayında

Yapı ve mimarlık alanında bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), yapı profesyonelleri ve yapı sektörünü hedefleyen yatırımcılara özel bir danışmanlık hizmeti verecek yapiveri.com portalini hizmete açtı. Türkiye ve Türk yapı sektörü için büyük önem taşıyan 35 yabancı ülkenin sektör verilerine ulaşım sağlayan yapiveri.com portali, kullanıcıya yapı sektörüne yönelik her türlü veriyi basit bir sorgulama tekniği ile analiz etme imkanı sunuyor.

yapiveri.com üye kullanıcısının, ürün geliştirirken, yatırım kararlarını verirken, pazarlama ve satış stratejilerini belirlerken, yurtdışı pazarları ve yerli-yabancı projeleri analiz ederken, ekonomi ve finans verileri ile yapı sektörü verilerini karşılaştırırken danışmanlık verecek en kapsamlı güncel bilgiye günlük olarak ulaşmasını sağlıyor. 

1999’dan bu yana Türk Yapı Sektörü Raporu verileri yapiveri.com’da…

Yapı-Endüstri Merkezi Araştırma Bölümü’nün (YEMAR) hazırladığı, inşaat sektöründe üretim yapan firmalar, profesyoneller ve yatırımcılar için yol gösterici bir kaynak olan Türk Yapı Sektörü Raporları’na artık yapiveri.com adresinden ulaşılacak. Portalde ayrıca geçmişe dönük raporların verileri kolay kullanılabilir bir sorgulama mantığıyla grafikler üzerinden de izlenebiliyor.

yapiveri.com portali inşaat sektörünün üst düzey yatırımcıları, girişimcileri, karar vericileri için bir bilgilenme kaynağı işlevi taşıyor. Kişiselleştirilebilir olma ve güncel bilgiye kolay ulaşım sağlama özelliklerine sahip olan portal, hem dönem dönem yatırım yapılabilecek alanları öne çıkartıyor, hem de sektörlerin geleceğini tarafsız bir gözle inceliyor. Uzman araştırma ekibi süregelen yurtiçi ve yurtdışı projeleri inceliyor, Türkiye ile beraber 35 ülkede inşaat sektöründeki yatırım olanaklarını ve güncel durumu verilerle ortaya koyuyor, geleceğe yönelik öngörüler yapılmasını kolaylaştırıyor.

Üyelere özel sayfaların da yer aldığı bu portalde, üye kullanıcılar kendilerine özel raporlar oluşturmak için gereken veriye ulaşabiliyorlar. Verinin belirli başlıklarda gruplandığı, kolaylıkla sorgulanabildiği ve bir bütünlük halinde süzülerek ziyaretçiye görüntülendiği portal, yurtdışına yatırım yapmayı planlayan, yapı malzemesi ihraç ya da ithal etmek isteyen ya da yurtiçinde kendi sektörünün veya firmasının konumunu saptamak isteyen her girişimcinin özellikle üye olması gereken bir bilgi ve başvuru kaynağı. 

Portalde anahtar kelimeler yardımıyla her bölümde aranan konuda bütün sonuçlara etkin bir biçimde ulaşılabiliyor, RSS beslemeli olan portaldeki her değişiklikten, yeni açıklanan her veriden aynı gün içinde haberdar olunabiliyor.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-sektorundeki-ozel-danismaniniz-yapiveri-com-yayinda_77815.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • İlgi faaliyet alanları içine Suriye'yi almalısınız. Beş yıldır ilgileniyorum. Ülkemiz için inşaat (özellikle hastahane ve otel inşaat ve projelendirmesi..) ve Mimarlık konularında büyük potansiyeli var. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!