Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yeşilpınar: Yalıtım En Büyük Yatırımdır

Levent İzolasyon Genel Müdürü Tayfun Yeşilpınar, yalıtımın her alanda fayda sağladığına ve yapılar için en önemli yatırım olduğuna dikkat çekti. Yeşilpınar, "Günümüzde yapıların yalıtımı kaçınılmaz hale geldi. Başta çevre kuruluşları, sosyal kurumlar ve kamu kurumları tüketiciyi yalıtımın her alanında bilinçlendirmekle kalmayıp, çeşitli yasal

Yeni Asır Gazetesi
Yeşilpınar: Yalıtım En Büyük Yatırımdır

Levent İzolasyon Genel Müdürü Tayfun Yeşilpınar, yalıtımın her alanda fayda sağladığına ve yapılar için en önemli yatırım olduğuna dikkat çekti. Yeşilpınar, "Günümüzde yapıların yalıtımı kaçınılmaz hale geldi. Başta çevre kuruluşları, sosyal kurumlar ve kamu kurumları tüketiciyi yalıtımın her alanında bilinçlendirmekle kalmayıp, çeşitli yasal düzenlemelerle ısı ve su yalıtımını zorunlu hale getirdi" dedi.

Yeşilpınar, "Su yalıtımı binalarımızı suyun sebep olduğu aşınmalardan korur. Isı yalıtımı kışın sıcak, yazın serin yaşam alanları yaratır, evinizin yüzde 50 daha az enerjiyle ısınıp soğumasını sağlar. Dolayısıyla enerji için ayırdığınız bütçe de yüzde 50 oranında tasarruf yaratır" diye konuştu. Yalıtım dendiğinde su ve ısıyla sınırlı kalınmaması gerektiğini, yangın ve ses yalıtımının da büyük önem taşıdığını hatırlatan Yeşilpınar, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yangın yalıtımının diğerlerinden farklı olarak yaşamsal bir önemi vardır. Binalarınızı yangına karşı dayanıklı kılar ve olası zararların önüne geçer. Biz yangın yalıtımı konusunda farklı ve gelişmiş ürünler ve uygulama yöntemleriyle müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Günümüzde önemi giderek artan diğer bir konu var ki; o da ses yalıtımı. Hastane, okul, otel, apartman gibi toplu yaşam alanlarında ses yalıtımı gürültü kirliliğini ortadan kaldırarak, sakin ve huzurlu ortamlar yaratır. Yalıtımın her aşamasında gelişmiş ürün yelpazesi, teknik açıdan donanımlı ekipleri ve satış sonrası servisiyle müşterilerimizin daima hizmetindeyiz."

Yeşilpınar, yeni bina yaptıranlar ya da mevcut binalara yalıtım yaptırmak isteyenler için Şekerbank'ın sunduğu "Eko Yalıtım Kredisi"nin çok avantajlı olduğunu ifade etti.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/yesilpinar-yalitim-en-buyuk-yatirimdir_71932.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!