Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER ve Şekerbank İşbirliğiyle Özel Yalıtım Kredisi

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) ile Şekerbank, enerji verimliliği için ülke çapında yalıtım seferberliği başlattı. Proje kapsamında, Şekerbank’ın Türkiye çapındaki 250 şubesinde İZODER yalıtım eğitimi sertifikalı bireysel bankacılık personeli, teknik danışmanlık hizmeti verecek. Türkiye’de apartman yönetimlerine verilen ilk

yapi.com.tr
2 İZODER ve Şekerbank İşbirliğiyle Özel Yalıtım Kredisi

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) ile Şekerbank, enerji verimliliği için ülke çapında yalıtım seferberliği başlattı. Proje kapsamında, Şekerbank’ın Türkiye çapındaki 250 şubesinde İZODER yalıtım eğitimi sertifikalı bireysel bankacılık personeli, teknik danışmanlık hizmeti verecek. Türkiye’de apartman yönetimlerine verilen ilk kredi olma özelliğini taşıyan paket, 'EKOkredi Yalıtım' adıyla sunuluyor. 12 ay vadeye yüzde 0 faizin ve 48 aya varan vadelerin uygulanacağı EKOkredi Yalıtım’dan, ısı, su, ses ve yangın yalıtımı yapmak isteyen tüm bireyler ve apartman yöneticileri faydalanabilecekler.

Şekerbank’ın 'Tasarrufa uzat elini Türkiye' sloganı ile başlattığı EKOkredi ürününün alt başlığı olarak sunulan EKOkredi Yalıtım, yalıtım üreticilerini, satıcılarını ve uygulayıcılarını bünyesinde toplayan ve üye firmalara bağlı 600’ü aşkın yalıtım bayisi ile Türkiye’nin sektöründe en büyük kuruluşu konumunda bulunan İZODER teknik danışmanlığı ile sunuluyor.

12 ay vadeye sıfır faiz

EKOkredi Yalıtım kredisinde Şekerbank, 12 ay vade için yüzde 0 faiz uygulayacak. Sıfır komisyon ile sunulan EKOkredi Yalıtım kredisinde, 18 ay vadeye yüzde 0,44, 24 ay vadeye yüzde 0,66, 36 ay vadeye yüzde 0,93, 48 ay vadeye yüzde 0,99 faiz uygulanacak. Hizmet paketine, yalıtım teknik danışmanlığı, uygulayıcı firma danışmanlığı ve proje kontrol hizmeti de dahil olacak. Krediden yararlanmak isteyenlere, ayrıca, SBN Sigorta’dan 5.000 TL. tutarında ferdi kaza sigortası hediye edilecek ve ÇEKÜL aracılığı ile de her kredi için bir ağaç dikilecek.

İZODER sertifikalı yalıtım danışmanları telefonun öteki ucunda

Şekerbank’ın tüm şubelerinde ve 444 78 78 çağrı merkezinde, İZODER sertifikalı 'yalıtım danışmanları' ısı yalıtım danışmanlığı hizmeti verecekler. Proje hazırlık aşamasında İZODER üye firmalarının Türkiye çapındaki 600’ü aşkın bayisi ile Şekerbank’ın tüm şubelerinden bireysel bankacılık çalışanları biraraya geldi. İZODER uzmanlarından teknik eğitim alan Şekerbank’ın sertifikalı yalıtım danışmanları, kredilendirme sürecinin her aşamasında müşterilerin yanında olacak ve danışmanlık hizmeti verecek.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3
ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-ve-sekerbank-isbirligiyle-ozel-yalitim-kredisi_70949.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • BÖYLE SAÇMALIK GÖRMEDİM UYGULAYICI BAYİİNİN SIRTINDAN BİNA ÜYELERİNE KIYAK. YANITLA
  • ben bayburtta EKOkrediye baş vurdum ama yetkili bayi özbek inşaat banka ile izoder arasındakı yapılan anlaşma gereğı karşılaması gereken %6 ıskonto kısmını bana ödetti bu durumda konu hakkında 4077 sayılı yasa gereği (tüketiçi hakları) dava acacağım konu hakkında bilgi verir misıniz? YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!