Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ytong Yetkili Satıcıları Ankara’da Toplandı

41. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı, 20 - 22 Ocak 2012 tarihlerinde Ankara Hilton Otel’de gerçekleştirildi. İki gün süren toplantıya bu yıl, Türk Ytong’un Alman Ortağı Xella Grup CEO’su ve aynı zamanda Türk Ytong Yönetim Kurulu Üyesi Jan Buck-Emden, Almanya’nın önde gelen üç Ytong Yetkili Satıcısı, Türk Ytong Yetkili Satıcıları, Yönetim Kurulu

yapi.com.tr
Ytong Yetkili Satıcıları Ankara’da Toplandı

41. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı, 20 - 22 Ocak 2012 tarihlerinde Ankara Hilton Otel’de gerçekleştirildi. İki gün süren toplantıya bu yıl, Türk Ytong’un Alman Ortağı Xella Grup CEO’su ve aynı zamanda Türk Ytong Yönetim Kurulu Üyesi Jan Buck-Emden, Almanya’nın önde gelen üç Ytong Yetkili Satıcısı, Türk Ytong Yetkili Satıcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve yöneticileri katıldı.

'Daima Lider, Daima Beraber' başlığıyla düzenlenen toplantıda, 2011 yılı değerlendirilirken, 2012 yılı ve ilerisi için hedefler belirlendi. Ulusal ve uluslararası deneyimlerin paylaşıldığı toplantı, yenilikçi birçok fikre ışık tuttu. Toplantı kapsamında, İTÜ Makine Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç da 'Yangın Yönetmeliği ve Binalarda Yangın Güvenliği' konulu bir konferans verdi.

Ytong ve inşaat sektörü açısından 2011 yılının kısa bir değerlendirmesini yapan Türk Ytong Genel Müdürü Nabi Özdemir konuşmasında, yatırımlar ve hedefler hakkında bilgi verirken, Ytong’un 50. yılının kutlanacağı 2013’de kapasite artışları ve yeni yatırımlarla Türkiye’deki üretim kapasitesinin 2 milyon metreküpün üzerine çıkartılacağını belirtti. Pazarlama ve Satış Koordinatörü Nuri Ertokat ise Ytong’un 2011 yılında 1 milyon 300 bin metreküplük satış hacmine ulaştığını açıkladı.

Toplantıda konuşma yapan Türk Ytong Yönetim Kurulu Üyesi Jan Buck-Emden, Ytong markasının global başarısına ve liderliğine vurgu yaparak, bunu sağlayan güçlü alt yapı hakkında bilgi verdi. Avrupa’da en kapsamlı Ar-Ge merkezine sahip olduklarını belirten Buck-Emden, bu merkezde 50 uzmanın çalıştığını iletti. Ytong’un üstün malzeme kalitesiyle, tüm dünyada aynı yenilikçi ve güvenilir imajla tanındığını vurguladı.Toplantının ikinci gününde Ytong heyeti Anıtkabir’i ziyaret etti. Düzenlenen resmi törenle Atatürk’ün Mozolesine çelenk bırakıldı ve heyet adına Yön. Krl. Başk. Bülent Demiren Anıtkabir şeref defterini imzaladı.Toplantının ardından düzenlenen gala gecesinde, 2011 yılında farklı kategorilerde en başarılı satış sonuçlarına ulaşan Yetkili Satıcılara “Başarı Ödülleri” verilirken, Ytong ile uzun yıllar işbirliği yapan Yetkili Satıcılara da “Kıdem Ödülleri” verildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/ytong-yetkili-saticilari-ankarada-toplandi_90569.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!