Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ytong’tan ‘Kadının Gücü’ne Destek

Yapı malzemesi sektörünün öncü kuruluşu Türk Ytong, Moda Rotary Kulübü tarafından düzenlenen "Kadının Gücü" fotoğraf sergisine destek oluyor. Sergi, 9-15 Mart 2018 tarihleri arasında Ortaköy Kethüda Hamamı’nda ziyaret edilebilecek.

yapi.com.tr
Ytong’tan ‘Kadının Gücü’ne Destek

Kadınların sistemin dayatmaları karşısındaki duruşlarını, gericiliğe ve ırkçılığa karşı, kadına, çocuğa ve her canlıya uygulanan şiddete karşı verilen mücadelelerde gösterdikleri direnişleri desteklemek için düzenlenen ‘Kadının Gücü’ fotoğraf sergisi, 9-15 Mart 2018 tarihleri arasında Ortaköy Kethüda Hamamı’nda ziyaretçilerini bekliyor.

Moda Rotary Kulübü tarafından, Türk Ytong'un desteğiyle düzenlenen ‘Kadının Gücü’ sergisinin açılış gecesinde, Betül Mardin’e de ‘Meslekte Üstün Hizmet Ödülü’ verilecek.

8 Mart Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı ile birlikte kadının toplumdaki gücünü vurgulamak adına düzenlenen fotoğraf sergisinde, Türkiye Fotoğraf Müzesi Kurucusu Gültekin Çizgen, duayen fotoğrafçı Ersin Alok ve Türkiye’nin ilk kadın fotoğraf profesörü Güler Ertan’ın fotoğrafları ile birlikte kadının toplumdaki yeri ve gücünü vurgulayan 30 adet fotoğraf sergilenecek.

Girişi ücretsiz olan sergide yer alan fotoğrafların satışından elde edilecek gelir ise Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlanacak.

ETİKETLER: Türk Ytong Ytong
http://www.yapi.com.tr/haberler/ytongtan-kadinin-gucune-destek_163611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!