Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Av. Yalım Canveren

1982 yılı Ankara doğumludur. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra avukatlık stajını Sabah Gazetesi, ATV ve Bilgin Yayıncılık’ın bütün basın, hukuk ve ceza davalarını yürüten, ayrıca pek çok büyük ticaret ve ceza davalarında deneyim sahibi bir hukuk bürosunda tamamlamıştır. Avukatlık stajının bitimiyle birlikte, 2006 yılından beri C A N V E R E N – T E Z C A N Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bünyesine kurucu ortak olarak çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir. İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Vakıflar Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve İcra İflas Hukuku ile ilgili bilgi ve deneyim sahibidir.

Ülkemizde inşaat sektöründe çok önemli bir yere sahip Yapı-Endüstri Merkezi’nin yayıncısı olduğu Yapı Dergisi’nde Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku alanında yazıları düzenli bir şekilde yayınlanmaktadır.

Av.Yalım CANVEREN, ayrıca Teamwork – Global isimli Anadolu Yakasında yüzden fazla projeye imza  atmış, gayrimenkul ve inşaat sektörüne kollektif bir bakış açısı getiren şirketin kurucu ortaklarındandır. Şirket bünyesinde avukatlar, mimarlar, iç mimarlar, mühendisler, plan tadilatçıları, gayrimenkul geliştirme uzmanları, profesyonel satışçılar mevcut olup, şirket bu konuların her birinde özel olarak yada paketler halinde müşterilerine çözüm önerileri sunmaktadır.

Av.Yalım CANVEREN, pek çok sosyal sorumluluk projesinde görev almakta ve kimsesiz çocukların topluma kazandırılması adına çaba göstermektedir. Bu hedef doğrultusunda çalışmakta olan, ülkemizin en güçlü sivil toplum organizasyonlarından ÇABA Derneği’nin üyesi, aynı organizasyon içerisinde kurulmuş olan ÇABA Genç Derneği İcra Kurulu Başkan Yardımcısıdır. Bu organizasyon içerisinde yurt çapında ses getirmiş pek çok projede aktif şekilde rol almıştır.

Av. Yalım Canveren Yazıları;

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!