Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tabanlıoğlu Mimarlık 'Cityscape Ödülü' Koleksiyonu Yapıyor

Tabanlıoğlu Mimarlık, Libertas Rixos Hotel ile Cityscape Ödülleri'nde 'Turizm, Seyehat ve Ulaşım' kategorisinde 'uygulanmış' yapı dalında ödüle değer bulundu. Büro, daha önce de Kanyon Ofis Binası, Sapphire Tower, Levent Loft, Doğan Media Center ve Emre Arolat ile birlikte tasarladıkları Zorlu Center projeleriyle ödül almıştı.

yapi.com.tr
Tabanlıoğlu Mimarlık 'Cityscape Ödülü' Koleksiyonu Yapıyor

Tabanlıoğlu Mimarlık, Libertas Rixos Hotel ile Cityscape Ödülleri'nde 'Turizm, Seyehat ve Ulaşım' kategorisinde 'uygulanmış' yapı dalında ödüle değer bulundu. Ödülü, Tabanlıoğlu Mimarlık adına Melkan Tabanlıoğlu aldı. Büro, Cityscabe Ödülleri'nden daha önce de Kanyon Ofis Binası, Sapphire Tower, Levent Loft, Doğan Media Center ve Emre Arolat ile birlikte tasarladıkları Zorlu Center projeleriyle farklı dallarda ödüllerle dönmüştü.

Cityscabe Ödülleri, Ticari / Karmaşık İşlev, Kamu, Rekreasyon, Konut, Turizm, Seyehat ve Ulaşım olmak üzere beş ana kategoride veriliyor. Ödül programında ayrıca Genç Mimar, Çevre, İslam Mimarlığı ve Masterplan özel ödülleri de bulunuyor.

Dubrovnik'teki otelin tasarımında yapının araziyle uyum içinde olması, iç ve dış mekanlarda bir akışkanlık yaratılması hedeflenmiş. Cephelerde, doğallığı öne çıkarmak için tamamen yerel olarak karşılanan ahşap, cam ve doğal taşlar kullanılmış.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/tabanlioglu-mimarlik-cityscape-odulu-koleksiyonu-yapiyor_73113.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!