Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ytong II. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Ytong'un ülkemizde iklim değişikliğinin çevre ve doğal yaşam üzerindeki olumsuz etkilerinin belgelenmesi ve değişime tanıklık edilerek, toplumda bilinç yaratılması amacıyla düzenlediği "Küresel Isınmayı Objektifinize Hapsedin" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

yapi.com.tr
1


STRONG>Ytong’un ülkemizde iklim değişikliğinin çevre ve doğal yaşam üzerindeki olumsuz etkilerinin belgelenmesi ve değişime tanıklık edilerek, toplumda bilinç yaratılması amacıyla düzenlediği “Küresel Isınmayı Objektifinize Hapsedin” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Çevre dostu yapı malzemeleri üreten Ytong dünyamızı ve ülkemizi tehdit eden küresel ısınma tehlikesine karşı farkındalık yaratmak ve alınabilecek önlemlere dikkat çekebilmek amacıyla bu yıl düzenlediği yarışmanın konusunu “Küresel Isınma” olarak seçmişti. 

İzzet Keribar, Nadir Ede, Bülent Özgören, Feyza Berker ve Tuğrul Tüfekçi ’den oluşan seçici kurul, 13 Ekim 2008 Pazartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında 265 katılımcının gönderdiği toplam 669 eseri değerlendirdiler. Yapılan değerlendirme sonucunda 7 eser ödüle layık görülürken, 41 eser ise sergilenmeye değer bulundu.Yarışmada derece alan eser sahipleri şöyle:

1. Ödül : Arif Tanju Korkmaz
2. Ödül : Nuri Çorbacıoğlu
Mansiyon : Ahmet R. Tülüce
Mansiyon : Yılmaz Kalpalp
Mansiyon : İbrahim Ayşıl
Mansiyon : Zeki Yavuzak

Ödül alan sanatçılara ödül ve plaketleri 31 Ekim 2008 Cuma günü saat 18.30'da Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek törende takdim edilecek. Aynı gün düzenlenecek sergide, ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan 41 eser fotoğraf severlerle buluşacak.

Birinciye 5.000, ikinciye 2.500, üçüncüye 1.500 YTL ve 750 YTL değerinde 4 adet mansiyon ödülü verilen yarışmada ödül alan eserlere ulaşmak için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/ytong-ii-ulusal-fotograf-yarismasi-sonuclandi_64200.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • BURADA FOTOĞRAFLARI DA GÖRMEK İSTERDİK.. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!