Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarı 2018

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarı, sektör ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor.

yapi.com.tr

Fuarlar

Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarı 2018
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 7 Mart 2018
BİTİŞ TARİHİ: 10 Mart 2018
YER: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul
DÜZENLEYEN:

REED Tüyap

WEB ADRESİ:

www.avrasyapencerefuari.com

+ Ajandama Ekle

Bu yıl 7-10 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleşecek dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018 Fuarı için hazırlıklar için son hız devam ediyor. Son teknolojiyle tasarlanan Ar-Ge destekli inovatif ürünlere ev sahipliği yapmaya hazırlanan fuar, 65 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor.

Dünyadaki en son teknolojik gelişmeler 

REED TÜYAP tarafından bu yıl 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin ve enerji verimliliği çözümlerinin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor. Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetleri ve Avrasya Bölgesi başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen 65 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstlenen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018, dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı Glass Performance Days’e de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4. kez düzenlenecek olan etkinlik, camın tasarımı, kullanımı ve işlenmesindeki yeniliklere özel bir vurgu yapacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/avrasya-kapi-pencere-ve-cam-fuari-2018-_163163.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!