Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

DOMOTEX Hannover 2020

Halı ve zemin kaplamaları fuarı DOMOTEX Hannover, 10-13 Ocak 2020 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler ve katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

yapi.com.tr

Fuarlar

DOMOTEX Hannover 2020
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Ocak 2020
BİTİŞ TARİHİ: 13 Ocak 2020
YER: Almanya, Hannover
DÜZENLEYEN:

Deutsche Messe DOMOTEX

WEB ADRESİ:

https://www.domotex.de/

+ Ajandama Ekle

Halı ve zemin kaplamaları fuarı “DOMOTEX Hannover2020 10 - 13 Ocak tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek. Özel olarak hazırlanan "Framing Trends" sergisi, fuarın ana teması olan “ATMYSPHERE” temasından esinlenen enstalasyonlar içeriyor.

8 numaralı salonda yer alacak özel "Framing Trends" sergisi, “ATMYSPHERE” temasının her bir boyutunu oldukça yaratıcı ve ilham verici bir şekilde keşfe çıkacak. İlginç atmosferik ışık gösterileri, ağaç ve su gibi doğal motifler, yenilikçi ürün tanıtımları ve merak uyandıran tartışmaların gerçekleşeceği canlı bir ortam, yeni iş birliklerinin ortaya çıkmasına da vesile olacak.

Sergide, iç mekanların havasını, refahını ve sağlığını geliştiren özellikler ile sağlıklı ve yeşil yaşamın sürdürülebilirliğinin yanı sıra doğal ve estetik mobilya detayları gibi konularda da yapılacak sunumlar; tasarımcılara, iç mimarlara, mimarlara ve sosyal medya influencer’larına ilham verecek.

Fuarın ana teması olan “ATMYSPHERE”e odaklanan “Framing Trends” sergisi, dört ana alanıyla birlikte yaratıcılığın kalbinin attığı merkez olmaya hazırlanıyor. Art & Interaction (Sanat ve Etkileşim) alanı, sanatçıların ilham verici ve sıra dışı tasarımlarını sergilemeleri için tasarlandı. Doğadan esinlenerek oluşturulan, hem konfora hem de görsel hafızaya odaklanan desenlerden, doğadan ilham alan renk ahengi ile getirilmiş cam mozaik parçalara kadar birbirinden farklı desen, ürün ve çeşitteki halı ve zemin kaplamaları DOMOTEX Hannover’de sergilenecek.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden gelen öğrencilerin ve start-up şirketlerin organik yapılara benzeyen, estetik açıdan zarif tekstil kombinasyonlarını sergileyeceği özel bir bölümün de olacağı fuarda, Zemin Kaplama Alanları ise girişimcilerin yenilikçi ürünlerini ve enstalasyonlarını sunabilecekleri özel bir alan olarak yer alacak.

Ahşap zeminlere yönelik özel alan ise, iç mekanlara zevkli bir görünüm ve ruh kazandırmak için kullanılabilecek çeşitli ahşap uygulamaları üzerinden “ATMYSPHERE” ana temasını ele alıyor olacak. Üç boyutlu sistem kurulumlarından Otellerdeki Sürdürebilirlik’e kadar, halı ve zemin kaplamaları alanında, farklı içerik ve yeniliklerin yer alacağı fuarın, sağlık ve refah gibi iç ve dış mekan sağlığı açısından doğa dostu özellikleriyle de sektör ziyaretçilerinin yoğun ilgisi bekleniyor.

Deutsche Messe’nin DOMOTEX markasının Türkiye’de düzenlenecek 7. fuarı ise 13-16 Temmuz 2020 tarihleri arasında Gaziantep'te gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/domotex-hannover-2020_176505.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!