Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Enerji, Kimin için?

Ege Çevre ve Kültür Platformu'nun ve Çevre İçin Hekimler Derneği'nin birlikte düzenlediği 'Enerji, Kimin için?' çalıştayı, Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi salonunda gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

Enerji, Kimin için?
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Eylül 2013 09:30
BİTİŞ TARİHİ: 28 Eylül 2013 17:30
YER: Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi, Çankaya
ŞEHİR: İzmir
DÜZENLEYEN:

Ege Çevre ve Kültür Platformu, Çevre İçin Hekimler Derneği

+ Ajandama Ekle

'Enerjinin toplumsal yansımaları'nın ele alınacağı ve Ege Ünversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Osman Karababa'nın yöneteceği birinci oturumda, Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Enerji Komisyonu Üyesi Yusuf Gürsucu ile Enerji Komisyonu Üyesi Neriman Usta konuşmacı olarak yer alacak.

18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Coşkun Bakar'ın yöneteceği ikinci oturum ise 'enerji üretim süreçleri ve atık sorunu: çevre ve sağlık etkilerinin değerlendirilmesi' başlığını taşıyor. Oturuma, Anadolu Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ozan Devrim Yay, EÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Osman Karababa konuşmacı olarak katılacak.

'Yenilenebilir enerji kaynakları çözüm mü?' başlıklı üçüncü oturumu Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Özcan Uğurlu yönetecek. Tarım, Orman Çevre ve Hayvancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası (Tarım Orkam-Sen) Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Yüksek Mühendisi Yılmaz Kilim, 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Coşkun Bakar oturumun konuşmacıları olacak.

Son oturumda ise belgesel film gösteriminin ardından 'Enerji: Ne pahasına, kimin için?' konulu bir forum gerçekleştirilecek. Oturuma, EGEÇEP Eş Sözcüsü Burçak Karaman Uysal ile EGEÇEP Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Esin Kaya konuşmacı olarak katılacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/enerji-kimin-icin_112446.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!