Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Filli Boya'dan 'Design Soul'

Filli Boya, mimarlık çatısı altında farklı disiplinlerden gelen profesyonellerin yapı sektöründeki yakın gelecek vizyonunu ortaya koymak amacıyla bir etkinlik düzenliyor. İlki bu yıl düzenlenen ve Design Soul adı verilen etkinlik, her yıl mimarları ve tasarımcıları bir araya getirmeyi hedefliyor. Organizasyonun bu yılki teması ise 'Soul of the

yapi.com.tr

Toplantılar

Filli Boya'dan 'Design Soul'
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Ekim 2012 14:30
BİTİŞ TARİHİ: 11 Ekim 2012 19:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No: 12/430 Fulya, İstanbul
DÜZENLEYEN: Filli Boya
DİĞER BİLGİLER: yemetkinlik.com/designsoul2012
+ Ajandama Ekle

Kurulduğu yıldan bu yana rengin yaşam alanlarında kullanımı konusunda öncülük eden, hayata geçirdiği projelerle dinamik ve vizyoner yaklaşım anlayışını benimseyen Filli Boya, Design Soul etkinliği ile bir ilke imza atıyor. Bu yılki teması 'Soul of the Colors' olan ve her yıl farklı bir konseptle düzenlenecek etkinlik, Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleşecek.

Design Soul, mimarlık, tasarım, moda, sinema gibi sanatın farklı disiplinlerinden dikkat çeken konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin sinema dünyasındaki uluslararası ismi, tiyatro oyuncusu, çevirmen ve etkinliğin en 'renkli' yüzü Serra Yılmaz, Design Soul’un moderatörlüğünü üstlenecek. Yılmaz, yılların sahne deneyiminden kazandığı birikimi kendine has esprili üslubuyla aktarırken, renkli bir hayatın formülünü sunacak.


Serra Yılmaz

Hayatımıza dokunan bir disiplin olarak mimarlık

Tasarım dünyasında 'Avrupa’da 40 yaş altı 40 isim' unvanına layık görülen Danimarkalı bol ödüllü mimar ve tasarımcı Jan Ammundsen, Design Soul’a bu yıl konuşmacı olarak katılıyor. 3XN’in tasarım ekibinin başında olan Ammundsen, amacının sadece güzel mekanlar yaratmak değil, oradaki kullanıcıların keyif alabileceği, hissedebileceği, bütünleşebileceği mekanlar yaratmak olduğunu vurguluyor. Ammundsen, tasarladığı yapılarda yenilenebilir enerji, sürdürülebilir malzeme, karbon salımı gibi konularda her zaman yaratıcı fikirler sunuyor. Türkiye’ye ilk kez Design Soul için gelecek olan Ammundsen; sürdürülebilirlik, bütünsel tasarım yaklaşımı, rengin rolü gibi konuları kendi projeleri üzerinden aktaracak.

İç mekanlar için ‘eşsiz’ çözümler

Design Soul’un bir diğer önemli konuşmacısı olan moda tasarımcısı ve trendsetter Ümit Ünal, etkinlikte sürpriz bir başlık ile konukları karşılayacak. Aynı zamanda Uluslararası Renk Örgütü’nün (ICC) Türkiye temsilcisi olan Ümit Ünal, 'trendsetter' kimliğiyle iç mekanlar için sunduğu 'eşsiz' çözümleri tarif edecek.

Yapılara değer katan yenilikçi çözümler

Türkiye’de mimarlık dünyasına kazandırdığı önemli yapılarla, her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi ve renkli mimari çözümlemeler sunan Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık kurucu ortaklarından Kerem Erginoğlu ise yapılarda renk unsurunun bütünsel tasarımdaki yerinin önemine değineceği konuşmasıyla katılımcıları ağırlayacak.

* Konferans simultane olarak İngilizce’den Türkçe’ye çevrilecektir. Sınırlı kontenjan nedeni ile katılım için kayıt yaptırmak gereklidir. Kayıt ve detaylı bilgi için www.yemetkinlik.com/designsoul2012

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3  |   4
ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/filli-boyadan-design-soul_92658.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!