Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kentsel Dönüşüm Semineri

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü; kentsel dönüşüm ile ilgili kişi ve kurumları bilgilendirmek, Kentsel Dönüşüm Yasası’nın getirdiği yeni düzenlemeleri irdelemek, devlet ile vatandaş arasında yasanın uygulamasında ortaya çıkacak fırsat ve riskleri değerlendirmek ve uygulamacı kurumların mevcut tecrübelerini aktarmak amacıyla 9 Haziran 2012 tarihinde

yapi.com.tr

Eğitimler

Kentsel Dönüşüm Semineri
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 9 Haziran 2012 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 9 Haziran 2012 13:00
YER: Lale İş Merkezi, Şişli, İstanbul
DÜZENLEYEN: Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü
DİĞER BİLGİLER: Duygu Sağlık A: Büyükdere Cad. Lale İş Merkezi No: 62 K. 1, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul T: (212) 266 50 00 / (530) 430 49 29 E: duygu@gayrimenkulhukuku.org info@gayrimenkulhukuku.org
+ Ajandama Ekle

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü; kentsel dönüşüm ile ilgili kişi ve kurumları bilgilendirmek, Kentsel Dönüşüm Yasası’nın getirdiği yeni düzenlemeleri irdelemek, devlet ile vatandaş arasında yasanın uygulamasında ortaya çıkacak fırsat ve riskleri değerlendirmek ve uygulamacı kurumların mevcut tecrübelerini aktarmak amacıyla 9 Haziran 2012 tarihinde “Kentsel Dönüşüm Semineri” düzenliyor.

Seminere katılan kişiler, Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü tarafından hazırlanan sertifikayı almaya hak kazanacak. Seminerin eğitim kadrosu; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürü İdris Atabay ve Esenler Belediye Teknik Başkan Yardımcısı Bülent Babaoğlu’ndan oluşuyor.

Kontenjanı 40 kişi ile sınırlı olan eğitim, sınırlı olduğundan enstitümüzü arayıp kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Başvuru formu için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/kentsel-donusum-semineri_92075.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!