Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TÜSİAD Tasarım Bienali Kapsamında "İnovasyon"u Ele Alıyor

TÜSİAD Teknoloji, İnovasyon ve Bilgi Toplumu Komisyonu tarafından, 12 Kasım 2012 tarihinde, İstanbul Modern Sanat Müzesi Konferans Salonu’nda, "Yaratıcı Fikirlerden İnovatif Girişimlere" başlıklı bir konferans düzenlenecek. Konferans, İKSV tarafından düzenlenen İstanbul Tasarım Bienali kapsamında gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

TÜSİAD Tasarım Bienali Kapsamında "İnovasyon"u Ele Alıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 12 Kasım 2012 09:30
BİTİŞ TARİHİ: 12 Kasım 2012 14:00
YER: İstanbul Modern Sanat Müzesi Konferans Salonu
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

TÜSİAD

+ Ajandama Ekle

TÜSİAD Teknoloji, İnovasyon ve Bilgi Toplumu Komisyonu tarafından, 12 Kasım 2012 tarihinde, İstanbul Modern Sanat Müzesi Konferans Salonu’nda, “Yaratıcı Fikirlerden İnovatif Girişimlere” başlıklı bir konferans düzenlenecek. Konferans, İKSV tarafından düzenlenen İstanbul Tasarım Bienali kapsamında gerçekleştirilecek.

İstanbul Tasarım inovasyonu harekete geçirme yöntemleri ve yüksek katma değerli inovatif girişimciliğin ele alınacağı toplantıda, bu alandaki başarı hikayelerine yer verilecek.

İnovasyonu harekete geçirme yöntemleri ve yüksek katma değerli inovatif girişimcilik ele alınacağı toplantıda inovatif firmaların başarı hikayelerine de yer verilecek. Toplantı, TÜSİAD Onursal Başkanı ve İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent ECZACIBAŞI’nın hoşgeldiniz konuşması ile başlayacak. Konferansın açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit BOYNER ve TÜSİAD Teknoloji ve İnovasyon Çalışma Grubu Başkanı Ayşegül İLDENİZ tarafından gerçekleştirilecek. ColorJar Kurucu Ortağı ve Priceline.com Kurucu Üyesi Jeff HOFFMAN’ın ana tema konuşmacısı olarak katılacağı konferans kapsamında, davetli yerli ve yabancı konuşmacılar inovasyon konusunu farklı açılardan ele alacaklar.

TÜSİAD Teknoloji ve İnovasyon Çalışma Grubu Başkanı Ayşegül İLDENİZ’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek oturumda inovatif mikro ve küçük ölçekli firmaların başarı hikayeleri ele alınacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tusiad-tasarim-bienali-kapsaminda-inovasyonu-ele-aliyor_102720.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!