Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

"Verimli Kullanırsan Enerji Gelecektir"

Sektörel Fuarcılık tarafından 10 – 11 Ocak 2013 tarihlerinde düzenlenecek UEVF 2013 – 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı “Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması altında gerçekleşecek.

yapi.com.tr

Fuarlar

"Verimli Kullanırsan Enerji Gelecektir"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Ocak 2013
BİTİŞ TARİHİ: 11 Ocak 2013
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Sektörel Fuarcılık

+ Ajandama Ekle

Sektörel Fuarcılık tarafından 10 – 11 Ocak 2013 tarihlerinde düzenlenecek UEVF 2013 – 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı “Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması altında gerçekleşecek. UEVF 2013 kapsamında yapılacak çeşitli oturum ve panellerde kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, özel sektör temsilcileri ve akademisyenler bildirilerini sunacak. Forumun amacı toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artırılmasını sağlamak.

Ülkemizde 1981 yılından bu yana aralıksız kutlanan Enerji Verimliliği Haftası kapsamında gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerden biri olan UEVF 2013 - 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, 10 - 11 Ocak 2013 tarihlerinde “Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması ile gerçekleştirilecek. WOW Convention Center İstanbul’da düzenlenecek UEVF 2013’e kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörden üst düzey yöneticiler ve akademisyenler katılacak. İki gün sürecek forumda birbirinden önemli oturum ve paneller düzenlenecek, sektör temsilcileri ve akademisyenler bildirilerini sunacak.

Verimli Enerji GelecektirEnerji Verimliliği Haftası her yıl ocak ayının ikinci haftasında, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, Makina Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası işbirliği ile kutlanıyor. Bu kapsamda ülke genelinde geniş katılımlı etkinlikler düzenleniyor.

Dünya markaları UEVF 2013’te

4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’nda ulusal ve uluslararası dünya markaları yerini alıyor ve sponsorluk desteği veriyor. İgdaş, Pentair, Schneider Electric, Siemens, Şekerbank ve Tüpraş UEVF 2013 sponsoru olarak yerlerini alırken; Bilgi Üniversitesi, Enerji Verimliliği konulu resim, öykü ve proje dalında ödül alan öğrencilerin “destek sponsorluğunu” üstlendi. Enerji Verimliliği etkinlikleri kapsamında ödül alan öğrenciler için İstanbul Akvaryum katkılarıyla akvaryum gezisi düzenlenyecek.

UEVF 2013 forumunda gerçekleştirilecek oturum ve panellerde aşağıdaki konu başlıkları ele alınacak:

•    Dünyada ve Türkiye’de Enerji Verimliliği Çalışmaları Örnekleri ve Sonuçları
•    Bölgesel Isıtma Ağları
•    Sanayide Enerji Verimliliği Stratejileri
•    Bina ve Hizmetler Sektöründe Enerji Verimliliği Stratejileri
•    Ulaşım Sektöründe Enerji Verimliliği Stratejileri
•    Sürdürülebilir Finansman Modelleri
•    Enerji Verimli Ürün ve Teknolojiler
•    İdari ve Kurumsal Yapı ve Yapılanmalar
•    Enerji Arz Güvenliği ve İklim Değişikliği Bağlamında Yenilenebilir Enerji
•    Yan Etkinlikler: Ürün ve Hizmet Sunumları

Ücretsiz online kayıt yaptırmak ve organizasyon ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.uevf.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/verimli-kullanirsan-enerji-gelecektir_103499.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!