Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Acunkent Plaza’da Mikro Hazır Ofis Sistemi

Acunkent'te satışa sunulan home ofisler, 'mikro ofis' adıyla ve Uluhan güvencesiyle yeni bir iş modeline öncülük ediyor. İş yaşamında ihtiyaç duyulan her türlü teknik donanıma ve konfora sahip olan Acunkent mikro ofisleri, 60 bin TL'den başlıyor.

yapi.com.tr
Acunkent Plaza’da Mikro Hazır Ofis Sistemi

Acunkent Plaza Home Ofisleri, Uluhan Grup güvencesiyle ve 'Mikro Ofis' adıyla satışa sunuluyor. Toplam 56 mikro ofisten oluşan çağdaş ofis sistemlerinin fiyatları 60 bin TL'den başlıyor. Acunkent Mikro Ofis’lerinin teslim tarihi ise 30 Kasım 2011 tarihi olarak ilan edildi. İşyeri olarak değerlendirmenin yanı sıra, dileyenler sahip oldukları Mikro Ofis’leri Uluhan Gayrımenkul aracılığıyla '10 dakikada ofisiniz hazır' sloganı ile kiraya verebiliyor veya bir üçüncü şahısa satabiliyor.

Her türlü iş donanımı ve konfor

Acunkent Plaza Mikro Ofis’leri 37 metrekareden 100 metrekareye kadar ofis büyüklüklerine sahip bulunuyor. Hazır Mikro Ofis’ler, arzu edilirse ofis mobilyaları ve donanımlarıyla birlikte sunuluyor. Mikro Ofis’lerde sekreter hizmeti, temizlik hizmeti, food court, toplantı salonu, yüksek hızlı kablosuz internet, faks ve fotokopi, telefon santrali hizmeti, posta takibi ve yönlendirme, İstanbul'un tüm noktalarına personel servisi, toplu taşıma, 24 saat A sınıfı kameralı güvenlik, yangın emniyet sistemi, teknik destek, mali danışmanlık, hukuki danışmanlık, yönetim danışmanlığı, seyahat acentası ve uçak bileti hizmetleri, araç kiralama ve limuzin hizmeti, Uluhan Gayrımenkul ile satış ve kiralama hizmeti, sigorta hizmeti, kontrollü giriş, VRV sistem akıllı klima ile ısıtma ve soğutma, otopark gibi hizmetler yer alıyor.

1. sınıf dekorasyon, sabit hizmet ücreti

Acunkent Plaza Mikro Ofis’leri ofis tasarımı ve kurulumu için zaman kaybettirmiyor. Kurulum 10 dakikada tamamlanıyor. Arzu edildiğinde Uluhan dekorasyon ekibi, hazır ofislerin tüm mobilyaları ve dekorasyonunu ihtiyaçlar doğrultusunda birinci sınıf malzemelerle hazırlıyor. Modüler bir mimari söz konusu olduğu için ofis alanı yeterli olmadığı takdirde sistemdeki diğer ofis üniteleri tahsis edilebiliyor. Ofis tamamlandığında tüm hizmetlerden yararlanabilmek için sınırlı bir aidat yeterli oluyor. İlave olarak temizlik, bakım onarım ve destek hizmetler için servisler de sunuluyor. Uluhan Grup ayrıca hazır ofis sahiplerine kullanım esnekliği de sağlıyor. Ofisleri dönemsel kullanmak isteyenler, Uluhan Gayrımenkul aracılığıyla ofisleri "10 dakikada ofisiniz hazır" sloganıyla kiraya verebiliyor veya iş yaşamıyla birlikte değer kazanan ofislerini satışa çıkarabiliyor.

Merkezi ısıtma soğutma, özel sekreter servisi

Acunkent Plaza'da bulunan gelişmiş VRV akıllı klima sistemi sayesinde Mikro Hazır Ofis’lerde ısıtma ve soğutma akıllı klima sistemiyle merkezi olarak yapılıyor ve her odanın sıcaklığı ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Sekreter hizmeti de bir başka kolaylık olarak öne çıkıyor. Firmaların telefonları ofis yöneticisi sekreter tarafından firma adına cevaplandırılıyor ve talep doğrultusunda yönlendiriliyor. Sekreter, firma adına gelen misafirleri firmanın talebi doğrultusunda karşılıyor ve yönlendiriyor.

Gelişmiş ofis donanımları

Acunkent hazır ofislerinde firma talebine bağlı olarak istenildiği kadar telefon hattı tahsis ediliyor. Telefonlar doğrudan kullanılabileceği gibi sekreter santral hizmetiyle de kullanılabiliyor. Ofiste bulunan ortak faks ile tüm iletiler firmaya ulaştırılıyor, talebe göre sekreter tarafından gönderiliyor. Fotokopi, baskı, broşür, kartvizit ve matbaa ihtiyaçları da hızlı bir şekilde karşılanıyor, kablolu ve kablosuz hızlı internet bağlantısıyla her an kullanıma hazır bulunuyor. Posta ve kargo takip kolaylığıyla da gelen ve giden postalar sekreter tarafından takip ediliyor, ofiste olunmadığı zamanlarda arzu edilen adrese yönlendirme yapılıyor, resmi tebligatlar talimat ve kanunlar çerçevesinde işleme alınıyor.

Dört dörtlük toplantı odaları, ileri güvenlik sistemi

Altı kişiden on iki kişiye kadar toplantı yapılmasına imkan veren özel donanımlı toplantı salonları ihtiyaçlar doğrultusunda özel fiyatlarla firmalara tahsis ediliyor, kullanıma sunuluyor. Toplantılar için projeksiyon cihazı, yiyecek içecek servisi gibi hizmetler veriliyor. Kurumsal yemek, ikram, kafetarya işletmeciliği ve otomat makineleri konusunda Mikro Hazır Ofis iş ortakları ve kadrolarıyla hizmet sunuluyor. Özel toplantılar için açık büfe yemek organizasyonları gibi kaliteli ve ekonomik ikram seçenekleri yer alıyor. Plaza bünyesinde faaliyet gösteren sosyal tesislerde de farklı alternatifler bulunuyor. Çalışma ortamının güvenliği ise Koza Yönetim tarafından sağlanıyor. Giriş çıkış kontrolleri, devriye, danışma hizmetleri, CCTV kamera kayıt ve izleme gibi özel güvenlik faaliyetleriyle huzurlu bir çalışma ve yaşam ortamı sağlanıyor. Yine Koza Yönetim tarafından sağlanan genel ve özel temizlik hizmetleri ile dört dörtlük sağlıklı temizlik imkanı sunuluyor. 

Tam teknik destek, her alanda danışmanlık hizmeti

Isıtma, klima, havalandırma, asansör, enerji, aydınlatma, yangın, CCTV kamera, otomasyon gibi mekanik, elektrik veya inşaat konularında Koza Yönetim'in uzman ekibi ile tam destek sağlanıyor. Ayrıca teknik talimatların hazırlanması, planlı koruyucu bakımın yanı sıra çıkabilecek teknik arıza sorunlarına hızlı ve profesyonelce çözümler üretilmesi, çalışma ve yaşam alanlarının konforu ve güvenliğini sağlama sorumluluğu da uzman ekipler tarafından yerine getiriliyor.

Hukuki konularda danışmanlık hizmeti talep edilmesi durumunda avukatlar ücretsiz hizmet verirken, mali ve muhasebe konularında ihtiyaç duyulan destek de mali müşavirler tarafından ücretsiz sağlanıyor. İşletmelerin yönetim ve pazarlama konularında desteğe gereksinimi olduğunda talep önce Uluhan Gayrimenkul olarak değerlendiriliyor ve en uygun çözüm sunuluyor. Bununla birlikte araç kiralama, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde anlaşmalı seyahat acenteleri yoluyla indirimli rezervazyon, uçak rezervasyonu, giriş çıkışlarda kontrol, personel taşıma, toplu ulaşım ve otopark imkanları da Acunkent Hazır Mikro Ofis’lerin sunduğu geniş imkanlar arasında yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/acunkent-plazada-mikro-hazir-ofis-sistemi_87994.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!