Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Ağaoğlu Gayrimenkul Satış Uzmanı Yetiştirecek

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek. 6 Aralık-25 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanlar, Ağaoğlu bünyesinde istihdam edilecek.

yapi.com.tr / AA
Ağaoğlu Gayrimenkul Satış Uzmanı Yetiştirecek

Söz konusu programa katılmak için üniversite mezunu olmak gerekiyor. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde, Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun  satış uzmanları ile satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini paylaşacak. Konuyla ilgili açıklamada görüşlerine yer verilen Ağaoğlu Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Rahvalı, grup olarak sektör liderliklerine yakışır projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini bildirdi.

Kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak nitelendirdikleri ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile başlattıkları sertifika programı ile sektörde uzmanlaşmayı esas aldıklarını dile getiren Rahvalı, "Her geçen gün büyüyen sektörümüzün eğitimli, alanında uzman bireylere ihtiyacı var. Bu proje ile üniversite mezunu gençlerimize günümüzün parlayan sektörü olan gayrimenkul sektöründe uzmanlaşma fırsatı tanıyarak istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Nişantaşı Üniversitesi'nde 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, "dünyada ve Türkiye'de gayrimenkul sektörü ne durumda?", "Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sektör liderliği", "etkin iletişim ve algı yönetimi", "müşteri ilişkileri yönetimi", "konuşma sanatı ve beden dili", "yüzler ve isimler", "takım çalışması ve motivasyon", "sağlıklı yaşam, kişisel trendler", "pazarlama ve satış teknikleri", "birebir satış", "gayrimenkul sektörü mevzuatı", "gayrimenkul değerlendirme", "bütçe planlama ve fiyatlandırma" gibi hem satışa, hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/agaoglu-gayrimenkul-satis-uzmani-yetistirecek_126405.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!