Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

AGT, Yurt Dışı Faaliyetlerini Artırdı

Türkiye’deki yerli mobilya üretimi ve tasarımının yanı sıra yurt dışında aktif pazarlama çalışmaları da yürüten AGT, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği 500 milyon TL’lik cirosunun yüzde 40’ını ihracattan elde etti.

yapi.com.tr
AGT, Yurt Dışı Faaliyetlerini Artırdı

32 yıl önce Antalya’da kurulan ve bugün 5 kıtada 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren AGT, Türkiye’deki yerli mobilya üretimi ve tasarımına destek vermek için yurt dışında faaliyetlerine hız kattı. Yer aldığı ülkelerde sektöre yönelik hizmet içi eğitim çalışmaları da gerçekleştiren AGT; farklı ülkelerde marangozlara yönelik eğitimlere de hızla devam ediyor.

AGTAGT Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı

AGT Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı, ihracatla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Bugün dünyanın dört bir yanına ihraç ettiğimiz ürünlerle hem ülkemizin, hem de markamızın sektördeki iddiasını ortaya koyuyoruz. Sadece nicelik olarak öne çıkmak değil, niteliği nicelikle birleştirmek, marka bilinilirliğimizi arttırmak bizler için çok önemli. O nedenle uzun yıllardır pazarlama faaliyetlerimize devam ettiğimiz birçok ülkede AGT jenerik marka olarak biliniyor. AGT olarak, Türkiye mobilya sektörünün markalaşması konusunda yurtdışında önemli çalışmalar yürüterek bayrağımızı dalgalandırıyoruz. Geçtiğimiz yılı hedeflerimizin üzerinde ihracat rakamları ile tamamladık. 2016 yılında ise bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ihracatla Türkiye mobilya sektörünün markalaşması konusunda önemli çalışmalar yürütmekteyiz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/agt-yurt-disi-faaliyetlerini-artirdi_151766.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!