Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Akçansa'dan Sağlık ve Güvenlik Haftası Etkinlikleri

Akçansa, ‘Akçansa Sağlık ve Güvenlik Haftası’ kapsamında kadrolu ve alt işveren çalışanlarının katılımı ile tüm hafta boyunca sağlık ve güvenlik kültürünün gelişimini destekleyecek faaliyetler gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Akçansa'dan Sağlık ve Güvenlik Haftası Etkinlikleri

Yapı malzemeleri şirketi Akçansa, çalışma hayatının en temel ve önemli konularından biri olan İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki uygulamalarına ‘Akçana Sağlık ve Güvenlik Haftası’nda düzenlediği pratik ve teorik etkinliklerle devam etti.

Akçansa’nın faaliyet gösterdiği fabrikalar ve tesislerdeki tüm Akçansa ve altişverenlerin çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen etkinliklerde, tüm hafta süren çeşitli konularda eğitimler, saha uygulamaları, paylaşımlar ve ödüllendirmeler yapıldı. Çeşitli eğitimler sanal gerçeklik uygulamaları vesimülasyonlarla desteklendi.

Haftaya her faaliyet sahasında üst yönetiminde katıldığı ‘Sağlık ve Güvenlik Yürüyüşü’ ile başlandı. Yılın başından beri devam eden Yol Açık Sürüş Akademisi eğitimlerinin bir basamağı olan trafik kazalarda emniyet kemerinin önemi uygulamalı olarak ‘Emniyet Kemeri Simülatörü’ ile gerçekleştirildi. Bunların yanında ‘Acil Durum Eğitimi ve Tatbikatı’, ‘Yüksekte Çalışma Sanal Gerçeklik Uygulaması’ ve çeşitli paylaşım toplantıları, eğitimler, denetimler ve ödüllendirmeler ile çalışanların bilgilendirilerek farkındalığının artırıldığı Akçansa Sağlık ve Güvenlik Haftası bundan sonra da her yıl düzenli olarak çeşitli konu ve uygulamalar ile önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akcansadan-saglik-ve-guvenlik-haftasi-etkinlikleri_175741.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Inspira Serisi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!