Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Alarko Carrier’ın E-Ticaret Platformu Açıldı

İklimlendirme markası Alarko Carrier yayına aldığı e-ticaret platformu ile ziyaretçiler, 7/24 kombi, klima ve aksesuarlarını inceleyebilecek ve birkaç tık ile sipariş verebilecek.

yapi.com.tr
Alarko Carrier’ın E-Ticaret Platformu Açıldı

İklimlendirme sektöründe 65 yıldır faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile 1998 yılında Carrier ile eşit ortaklıkla kurulan Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A. Ş., sosyal medya platformlarındaki çalışmalarından sonra web sitesini yenileyerek tüketicilerine e-ticaret platformu sunuyor. Platforma www.alarko-carrier.com.tr web adresinden erişilebiliyor. Alarko Carrier’ın e-ticaret sitesi ziyaretçileri istedikleri gün ve saatte klima veya kombi siparişi verebiliyor. Site üzerinden kombi, klima ve aksesuarları hakkında detaylı bilgi alınabiliyor.

Sade, modern ve kullanıcı dostu arayüze sahip sitede ziyaretçiler, kategoriler üzerinden, ürünlere ait özelliklere, teknik verilere ve dokümanlara erişebiliyor. Aynı zamanda sitede yer alan Kombi ve Klima Sihirbazlarını kullanarak, ihtiyaçlarına en uygun modeli seçebiliyor.

Kombi Sihirbazı özelliğinde ziyaretçiler, yaşadıkları il bilgisini, dairelerinin bulunduğu katı, yerleşim ve yalıtım durumunu, daire metrekaresi ve evin tavan yüksekliğini girerek, kendileri için en uygun kombiyi birkaç tıkla öğrenebiliyor. Klima Sihirbazı’nda ise yaşanılan şehir, mahaldeki ortalama kişi sayısı, klimanın kullanılacağı mekanın boyutu, pencere yönü, toplam pencere alanı, yalıtım kriterleri değerlendirilerek en uygun klima modelleri listeleniyor.

Sitenin veri yönetim sistemi sayesinde üye olan tüm kullanıcılara, ürünler ve çeşitli kampanyalar, yıllık ürün bakımı gibi son derece kritik konularda hatırlatmalar yapılıyor, yeni geliştirilmiş ürünler ve üyelerin ihtiyacı olabilecek diğer ürün grupları ile ilgili bilgiler gönderiliyor. Sitede Alarko Carrier’ın ürün gamında yer alan, bina yönetim sistemleri, ısı paylaşım hizmetleri gibi mühendislik ön hizmetine ihtiyaç duyulan ürünler için de bilgi ve teklif formları sayesinde çok hızlı bir şekilde ihtiyaçlara yanıt veriliyor.

E-ticaret sitesiyle dijital dönüşüm sürecine önemli bir yatırım yaptıklarını aktaran Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, “Alarko Carrier olarak trendleri yakından izliyor, uzun vadeli stratejik planlarla hareket ediyoruz. Tüm dünyada dijitalleşmenin getirdiği değişime tanık olduğumuz bu dönemde, dijital dönüşüm kaçınılmaz bir süreç. Biz de e-ticaret platformumuzla önemli bir adım attık. Türkiye’de ilklerden biri olan sitemiz ile sektörümüze örnek olacak bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye bilgi verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alarko-carrierin-e-ticaret-platformu-acildi_171680.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!