Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Alarko Carrier, Yetkili Satıcılarına Eğitim Verdi

İklimlendirme ve su basınçlandırma sektörü markası Alarko Carrier ürün yelpazesine dahil olan yüksek teknolojili yeni ürünleri hakkında yetkili satıcılarına eğitim verdi.

yapi.com.tr
Alarko Carrier, Yetkili Satıcılarına Eğitim Verdi

Alarko Carrier'ın yetkili satıcılarına yeni ürünlerini tanıttığı eğitim, Park Inn By Radisson Ankara Oteli’nde düzenlendi. Eğitime Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’da faaliyet gösteren yetkili satıcı ve teknik personel katıldı.

Eğitimin ilk gününde Alarko Carrier Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından Alarko S/F serisi paslanmaz eş eksenli hidrofor ve Alarko optima sirkülasyon pompaları hakkında katılımcılara bilgi verilirdi. Ürün Yöneticisi Dilara Çayır da pazara yeni sunulan Toshiba Seiya split klimaları katılımcılara tanıtarak ürünün teknik özelliklerini anlattı. Seçim kriterlerinin detaylıca aktarıldığı eğitimde uygulama şekilleri örnekler yardımıyla katılımcılara sunuldu.

Eğitimin ikinci gününde, ısı pompaları sistem çözümü uygulama proje örnekleri konusunda İş Geliştirme Müdürü H. Özgen Çoğulu bir sunum yaptı. Toshiba Estia ısı pompası hakkında da detaylı bilgiler paylaşıldı.

Değişen tüketici ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ürünler geliştiren Alarko Carrier, üstün teknolojili ürünleri hakkında yetkili satıcılarını bilgilendirmek üzere eğitimler düzenlemeye yıl boyunca devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alarko-carrier-yetkili-saticilarina-egitim-verdi_173027.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!