Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Altınoran’ın Kalbi “Meydan Etabı” Satışta!

Çankaya Oran’da inşaatı hızla devam eden Altınoran projesinde, iki kule ve bir residence bloğundan meydana gelen Meydan etabının satışına başlandı.

yapi.com.tr
Altınoran’ın Kalbi “Meydan Etabı” Satışta!

1 milyon 850 bin metrekare alan üzerine kurulan ve ilk bölümü 2 bin 647 konuttan oluşan Sinpaş Yapı’nın tasarladığı Altınoran, ilk olma özelliği taşıyan pek çok sosyal donatısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Etaplar halinde satışa çıkan projede, 1+1’den 6+1’e kadar uzanan farklı büyüklüklerde göl ve vadi manzaralı zengin konut seçenekleri bulunuyor. Projede Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki hedeflerini simgeleyen Yüzyıl Meydanı ve 1923 ile 2023 kuleleri, Ankara’da iş ve sosyal yaşamın yeni merkezi olmaya aday gösteriliyor.

Ön taleple 100’ün üzerinde satış yapıldı

Toplam 474 konutun bulunduğu Altınoran kulelerinde satışa çıkılmadan ön taleple 100’ün üzerinde konut satışı yapıldı. Kulelerde alanları 81 ila 500 metrekare arasında değişen farklı konut tipleri yer alıyor. Fiyatların 336 bin TL’den başladığı Meydan etabında 1+1’den 5+1’e kadar farklı konu tipleri bulunuyor.Kulelerin bulunduğu Yüzyıl Meydanı yaşamın başlamasıyla birlikte, New York'un Times Meydanı, Venedik'in San Marco Meydanı, İstanbul'un Taksim Meydanı gibi Ankara’nın önemli meydanları arasında yer alacak.

İş ve sosyal yaşamın Ankara’daki yeni merkezi Altınoran, Yüzyıl Meydanı’nda yükselen 1923 ve 2023 kuleleriyle hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda konfor ve ayrıcalıklarla donatılmış bir rezidans yaşamı sunuyor.  Bu kulelerin etrafında yer alan 234 konutluk Kent Rezidans da Altınoran’ın merkezi Yüzyıl Meydanı’nda yer alıyor. Evden adımınızı attığınız anda sizi alışveriş alanları, teleferik, su kanalları, su gösterileri, mağazalar, kafeler, restoranlar, ekolojik pazar, meydanda düzenlenecek konser ve aktiviteler karşılıyor.

Kayak pisti de var, çocuk vadisi de

Projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, iç bahçesinde yer alan adaları, avluları, su kanalları, mağazaları, cafe ve restoranları ile ve yine projenin ortasında yer alan İmrahor Vadisi sırtlarındaki yaklaşık 620 bin metrekarelik alana yayılan rekreasyon alanındaki zengin bitki örtüsü, kayak pisti, çocuk vadisi ve buz pateni ile Altınoran Çankaya’ya yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor. 100 bin adet ağaç dikilecek Altınvadi’nin Çankaya’nın yeni oksijen kaynağı olması planlanıyor. Proje tamamlandığında Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatılarak, rekreasyon alanlarına ulaşım teleferikle sağlanacak. Meydan etabının da satışlara eklendiği Altınoran’da konut fiyatları 223 bin TL ile 2 milyon 643 bin TL arasında değişiyor. Altınoran’da ilk etap teslimlerinin Ağustos 2014’de, ikinci etap teslimlerinin Aralık 2014’de, üçüncü etap teslimlerinin Mart 2015’de,  dördüncü etap teslimlerinin Mayıs 2015’de, Meydan etabının ise Kasım 2015’de yapılması planlanıyor.

Proje Künyesi

Proje ismi: Altınoran

Firma: Sinpaş Yapı                

Konum: Çankaya - Oran

Toplam Arazi: 1 milyon 850 bin metrekare

Toplam İnşaat Alanı: 1 milyon 200 bin metrekare  

Metrekare Aralığı: 68 ile 500  metrekare

Fiyat Aralığı: 223.000 TL ile 2.643.000 TL

Teslim Tarihi: 1. Etap Ağustos 2014, 2. Etap Aralık 2014

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/altinoranin-kalbi-meydan-etabi-satista-_108832.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!