Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Sinpaş Grubu 26 Yıl Sonra Ankara’ya Dönüyor

Sinpaş Grubu, 26 yıl aradan sonra Ankara’ya dönüyor. Avni Çelik tarafından 1974 yılında Ankara’da kurulan ve 1986 yılında genel merkezini İstanbul’a taşıyan Sinpaş, Altınoran ve İncek Life projelerini Ankaralıların beğenisine sunuyor.

Sinpaş Grubu 26 Yıl Sonra Ankara’ya Dönüyor Altınoran projesi

Sinpaş Grubu, 26 yıl aradan sonra Ankara’ya dönüyor. Avni Çelik tarafından 1974 yılında Ankara’da kurulan ve 1986 yılında genel merkezini İstanbul’a taşıyan Sinpaş, Altınoran ve İncek Life projelerini Ankaralıların beğenisine sunuyor. "Gerek Sinpaş Yapı gerekse Sinpaş GYO şirketlerimizle bugüne dek hep gurur duyduğumuz projeler geliştirdik; her geçen yıl bir adım daha ilerledik" diyen Sinpaş Grubu Başkanı Avni Çelik, "Bugün 38 yılı geride bırakırken, bu süreçte kazandığımız kalite birikimimiz, deneyim ve bilgimizle Ankara’da kurduğum bu şirketle Ankara’ya imzamızı atmaya geliyoruz” şeklinde konuştu.

Sinpaş’ın konut sektörüne yön veren vizyonel yapısının altını çizen Avni Çelik, “Grup şirketlerimiz bugüne dek çok önemli başarılara imza attılar. Sinpaş GYO ile Türkiye’nin ilk konsept konut projesi Bosphorus City’i hayata geçirme planlarımıza başta kimse inanmamıştı. Bugün tamamladık ve dünyanın takip ettiği bu çok özel projede yaşam çoktan başladı. Sinpaş Yapı ise Paralel Yapı ortaklığıyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin GAP’tan sonraki en büyük yatırımı olarak kabul edilen Antepia projesine imza attı. Pek çok ilki barındıran 3 bin 470 konutluk bu dev projede, Gaziantep’e deniz yaşamını getirecek dünyanın en büyük biyolojik göleti yer alıyor. Şimdi de sıra Ankara’da. Ankara’ya Türkiye’nin en büyük konseptli konut projesiyle geliyoruz. Bugüne kadar özel sektörün geliştirdiği en büyük proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Yapı’nın Altınoran projesi, Ankara’nın yeni simgesi olmaya hazırlanırken, İncek Life ile Sinpaş GYO’nun geleceğe miras niteliğindeki konut ve modern yaşam anlayışını Ankara’ya taşıyoruz” dedi.

AvniAvni Çelik“Sevdiklerimiz için daha iyisini istemek doğamızda var”

'Önce insan' anlayışının Sinpaş’ın tüm faaliyetlerinin kalbinde yer aldığını ifade eden Avni Çelik, “Büyük olmak aynı zamanda sorumluluk demektir. Sektöre öncülük eden bir şirket olarak, geleceğe uzanan bir yaşam, daha yaşanabilir şehirler kurmak bizim görevimiz. Bu nedenle daima en iyisini hayata geçirmek için, insanların evlerinde daha mutlu olması için çalışıyoruz. Ve bugün, geleceğe değer katan yaşam alanlarını, geleceğin konut anlayışıyla Ankara’ya sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

İncekİncek Life projesi

http://www.yapi.com.tr/haberler/sinpas-grubu-26-yil-sonra-ankaraya-donuyor_100461.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!