Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ASPEN Milas’ın Tavanlarına Kilim Dokuyor

Her bir nakış ile duyguları anlatan, kalbin aynası olan, gönül sesini duyuran, sevda tezgahında dokunan Milas kilimi, şimdi de yapı sektörüne ilham kaynağı oluyor ve mimari tasarımlar ASPEN ile ilmek ilmek dokunuyor.

yapi.com.tr
ASPEN Milas’ın Tavanlarına Kilim Dokuyor

Her bir nakış ile duyguları anlatan, kalbin aynası olan, gönül sesini duyuran, sevda tezgahında dokunan Milas kilimi, şimdi de yapı sektörüne ilham kaynağı oluyor ve mimari tasarımlar ASPEN ile ilmek ilmek dokunuyor.  
 
Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki en yoğun hava meydanlarından biri olan Milas - Bodrum Havalimanı, yörenin en önemli kültürel değeri Milas kilimlerini, tavanına işliyor. Bodrum, tarihi ve arkeolojik değerleriyle tercih edilen bir tatil beldesi, Milas ise kültürel mirası ve çevresel zenginlikleri ile öne çıkan bir yerleşim alanı olması sebebiyle, çekim ve cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Tabanlıoğlu Mimarlık ile hayat bulan proje, kimi sevdalıları buluşturmak, kimi özlemleri gidermek için hava yolunu tercih eden konukların yoluna “kilim seriyor”. 

Mimari tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapılan proje, Milas yöresel kilim desenlerinden esinlenerek, ASPEN İntegra tavan sistemlerinin, birbirinden yaratıcı çözümleri sayesinde dokunuyor. ASPEN ürünlerinden Targa yükseltilmiş döşeme, İntegra metal asma tavan, taş yünü asma tavan, Sinova, Diversa MBD modüler bölme duvarları, Tecsom halı kullanılan Milas Havalimanı konuklarını, yörenin kültürel değerleriyle karşılıyor. Mimari yapıları harikalara dönüştüren, mimarların hayallerini gerçekleştiren ASPEN, sınırsız çözümleri ile yapı sektörüne kalıcı eserler sunuyor. 

Estetik ve kalite unsurlarının mükemmel uyumunu yansıtan, ulusal ve uluslararası arenada, imzasını attığı binlerce projeyle seçkin markaların ilk tercihi olan ASPEN, tavan sistemleri ve zemin sistemleri ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu modüler bölme duvar sistemleriyle, yapılardaki yaratıcılığı en üst düzeye çıkarıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/aspen-milasin-tavanlarina-kilim-dokuyor_91449.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!