Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Autodesk Esnek Aboneliğe Geçiyor

Autodesk, 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren birçok Autodesk Design & Creation Suite ve Autodesk bağımsız ürününün yeni ticari lisanslarının, sadece abonelik yoluyla sunulacağını duyurdu. Şirket bu tarihten itibaren yeni ve kolaylaştırılmış abonelik seçenekleri sunacak

yapi.com.tr
Autodesk Esnek Aboneliğe Geçiyor

Autodesk tarafından duyurulan yeni model; kullanıcılara daha kolay bir müşteri deneyimi ve daha düşük maliyetin yanısıra Autodesk ürün ve bulut hizmetlerine aylık, 3 aylık, yıllık ve 1 yıldan uzun süreli abonelik seçenekleri ile kullandıkça ödeme kolaylığı sunuyor. Böylece Autodesk kullanıcıları aboneliğin esnekliğine, basitliğine ve erişilebilirliğine kavuşacak; birçok ürüne bugünkü gibi ulaşabilecek ve lisansları paylaşabilecek. Kurumlar iş ortamlarını daha düşük maliyetlerle ve daha hızlı bir şekilde dönüştürebilecek.  
 
Autodesk bu yılın başlarında birçok bağımsız ürününün kalıcı lisanslarının satışını 31 Ocak 2016 itibariyle durduracağını ve bu ürünler için yeni lisanslar sunacağını duyurmuştu. Autodesk ürün ailesinin, Autodesk Design & Creation Suite’in de dahil olduğu geri kalan büyük bölümünün tamamen abonelik tabanlı bir hizmete dönüşmesiyle bu değişimdeki ikinci adım atılmış oluyor.

Geçiş sürecinde müşterilere seçenek ve esneklik sunulacak

Autodesk, kalıcı lisanslarının satışını durdururken müşterileri için kesintisiz bir geçiş süreci sunuyor. Şirket yumuşak bir geçiş için bireylerin, ekiplerin ya da kurumların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış, kolaylaştırılmış abonelik planları sunacak. Müşteriler tek kullanıcı lisansı ya da paylaşımlı ağ lisansı seçeneğine sahip ürünlere erişebilmek için, bağımsız ürünlere ya da ürün portföylerine bireysel ya da paylaşımlı abonelikler satın alabilecek. Bu esnek seçenekler, Autodesk teknolojilerine mevcut yatırımları koruyacak ve iyileştirecek.

31 Temmuz 2016 tarihinden önce Autodesk Design & Creation Suite ve etkilenen diğer ürünlerin kalıcı lisansını alanlar, bu lisansların tüm kullanım haklarına sahip olmaya ve bu ürünlerden yararlanmaya devam edecek. Bu kalıcı lisanslar için “Maintenance” lisans üzerindeki müşteriler de, bakım sözleşmelerini yeniledikleri sürece bunlara bağlı avantajlardan yararlanmaya devam edecek.

Autodesk Endüstri Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrew Anagnost, “Tasarlama ve üretme şekli değişiyor. Her sektör üretim, talep ve ürünlerdeki değişimle sarsılıyor. Autodesk olarak bu yeni dünyada, müşterilerimizin kendi işlerini geliştirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Müşterilerimize, yeni dünyada rekabet edebilmeleri için gerekli ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümlerimize abone olma esnekliği sunuyoruz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodesk-esnek-abonelige-geciyor_133929.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!