Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Tasarım ve Mühendislik Tutkunları 'Autodesk Kullanıcı Grubu'nda

Autodesk, yaratıcı, yenilikçi ve yetenekli kullanıcılarını, 'Autodesk Kullanıcı Grubu'nda buluşmaya davet ediyor. Güncel haberler, sektörel blog yazıları ve online sunumların yer aldığı dijital platform, Autodesk kullanıcılarına bilgi alışverişinde bulunma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı sunuyor.

yapi.com.tr
Tasarım ve Mühendislik Tutkunları 'Autodesk Kullanıcı Grubu'nda

3 boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılım firması Autodesk, 'Autodesk Kullanıcı Grubu' dijital platformunda tasarım ve mühendislik meraklılarını buluşturmaya devam ediyor. Güncel teknoloji ile daha iyi ve yenilikçi bir dünya yaratılmasına katkı sağlamayı hedefleyen Autodesk, kurduğu platform sayesinde kullanıcılarına fikir ve bilgi alışverişi içinde olabilecekleri sosyal bir ortam sunuyor.

Sektörel haberler, güncel yazılım detayları, blog yazıları ve online sunumların yer aldığı dijital platform sayesinde farklı ülkelerden kullanıcılar, tecrübelerini paylaşabiliyor, çözüm önerileri sunabiliyor ve diğer kullanıcılara soru yöneltebiliyorlar.

Ürün geri bildirimleri

Autodesk Kullanıcı Grubu, üyelerine interaktif deneyimler sunuyor.  Farklı uzmanlık alanlarından oluşan platform kullanıcıları, uygulama sürecinde olan tasarıma katkıda bulunabiliyor, tasarım henüz kavramsal aşamadayken yeni ürünlerle ilgili geri bildirim sağlayabiliyor.

Autodesk Kullanıcı Grubu üyeleri ürün geliştirmenin erken aşamalarına da katkıda bulunabiliyor. Kullanıcılar, 'Kullanılabilirlik Testi' veya 'Beta  Test' programlarına katılarak yorumlarını paylaşabiliyor. Autodesk dünyasına daha yakın olmak isteyen herkes http://communities.autodesk.com/turkey/ adresinden gruba üye olabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tasarim-ve-muhendislik-tutkunlari-autodesk-kullanici-grubunda_113809.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!