Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Beta Kimya Mitreapel'e "Tanınmış Marka" Tescili

BETA Kimya A.Ş.’nin markalarından Mitreapel, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Tanınmış Marka olarak tescillendi.

yapi.com.tr
Beta Kimya Mitreapel'e "Tanınmış Marka" Tescili

Geçen yıl TURQUALITY kapsamında Marka Destek Programı’na dahil edilen BETA Kimya A.Ş. markası Mitreapel, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından kendi sektörünün ilk yerli Tanınmış Markası olarak tescillendi.

Yüksek kalite, bilinirlik ve uluslararası servis ağı gibi aynı anda pek çok kriteri sağlayan markaların sahip olabildiği Tanınmış Marka tescili, Mitreapel’i taklit ve hak ihlallerine karşı koruma altına alacak. Tanınmış Markalar statüsündeki saygın markalar arasına katılan Mitreapel, inovatif ürünlerinin yanı sıra marka prestijini de bir üst lige taşımış oldu.

"Mitreapel, komşu ülkelerde de jenerik bir marka”
34 yıllık deneyim ve kalıcı yatırımlar neticesinde Tanınmış Marka statüsü kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirten BETA Kimya A.Ş. Genel Müdürü Cihat Sayacı, “Türk kimya sektörünün öncü şirketleri arasında yer alırken, Mitreapel markamız ile hem yurt içi hem de yurt dışında büyümeyi sürdürüyoruz. BETA Kimya A.Ş. olarak uzun yıllardır kurumsallaşma ve markalaşmaya önem veren, bu anlamda ciddi yatırımlar yapan bir firmayız. Kalite ya da güvenilirlik gibi markalarımızın itibarı ve prestiji de bizim için çok değerli. Bu bağlamda, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Mitreapel’in Tanınmış Marka olarak tescillenmesinden dolayı gurur duyuyoruz.

Mitreapel, Türkiye’de olduğu kadar, İran ve Irak gibi komşu ülkeler ile Orta Doğu coğrafyası için de jenerik bir marka. Birçok komşu ülkede yapıştırıcı denince ilk akla gelen ve hatta çoğu zaman taklit edilen bir marka Mitreapel. Dolayısıyla, markamızı korumamız ve kurum prestijimiz açısından Mitreapel’in Tanınmış Markalar liginde yer alması çok kıymetli bir kazanım. Önümüzdeki dönemde BETA Kimya A.Ş. olarak markalarımıza, Ar-Ge’ye ve inovasyona yatırım yapmaya devem edeceğiz. APEL ve Mitreapel markalarımızla hem iç pazar hem de ihracattaki yükselişimizi sürdüreceğiz.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/beta-kimya-mitreapele-taninmis-marka-tescili_177563.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!