Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Beta Kimya, Yeni Ürünleriyle Avrasya Pencere Fuarı’ndaydı

Türkiye’nin yapıştırıcı ve tutkal üreticilerinden BETA Kimya A.Ş., pencere, kapı ve cephe sistemlerine hitap eden yeni ürünlerini Avrasya Pencere 2019’da tanıttı.

yapi.com.tr
Beta Kimya, Yeni Ürünleriyle Avrasya Pencere Fuarı’ndaydı

BETA Kimya A.Ş., 6-9 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap-İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, kapı&pencere köpükleri, MS teknolojisine sahip hibrit yapıştırıcılar, silikonlar, mastikler ve özel yapıştırıcı ürünlerini tanıttı.

Kapı ve pencere montaj uygulamalarına kullanılan APEL PF370 Kapı ve Pencere Köpüğü, düşük genleşmeye sahip özel formülüyle şişme, çekme ve çarpılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Düşük genleşmesi sayesinde dar boşluklarda kasma ve zorlamayı engelleyen APEL PF370 Kapı ve Pencere Köpüğü, uygulandığı bölgenin formunu alarak tüm boşlukları kusursuz doldurma imkanı sunuyor.

APEL PF370 kapı ve pencere kasalarının montajında, binalarda oluşan çatlaklar ile boşlukların doldurulmasında, kalorifer petekleri, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının çevresinde izolasyon amaçlı kullanılabiliyor.

BETA Kimya A.Ş. tarafından geliştirilen MS Polimer teknolojisine sahip yeni hibrit yapıştırıcı APEL High Tack, yapıştırıcı ve sızdırmazlık özelliklerini bir arada sunuyor.  APEL High Tack pek çok farklı türdeki ürünün duvarlara zarar vermeden yapışmasına ve anında tutunmasına olanak sağlıyor. APEL High Tack boyanabilir olmasının yanı sıra iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor. APEL High Tack geleneksel ev silikonu ve poliüretan mastiğin üstün özelliklerini bir arada sunuyor.

Fuar boyunca kapı, pencere, cam ve cephe sistemlerine dair akılcı fikirler sunan pratik uygulama detaylarının da sergilendiği BETA Kimya A.Ş. standında, Mercury Poliüretan Sıvı Çivi ile yeni ve inovarif ürünler; MitreApel FLEX, MitreApel BK355 ve BK855 de sektör profesyonelleri tarafından ilgi gördü.

http://www.yapi.com.tr/haberler/beta-kimya-yeni-urunleriyle-avrasya-pencere-fuarindaydi_171227.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!