Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

BETA Kimya INTERMOB’daydı

Kimya sektörü üreticilerinden BETA Kimya A.Ş, yeni ürün lansmanları ile INTERMOB Fuarı’nda yerini aldı.

yapi.com.tr
BETA Kimya INTERMOB’daydı

Türkiye’nin yapıştırıcı ve tutkal üreticilerinden BETA Kimya A.Ş., mobilya, ahşap ve orman ürünleri endüstrisine yönelik akılcı ürünleriyle INTERMOB fuarında beğeni topladı. BETA Kimya ailesinin yeni üyesi APEL Yangına Dayanımlı PU Köpük ürününün ilk kez vitrine çıktığı fuarda APEL ve MitreApel markaları altındaki inovatif ürünler, yerli ve yabancı katılımcılar tarafından ilgi gördü.

Yeni yangına dayanımlı PU Köpük APEL PF380, kapı ve pencere kasalarından, boşluk doldurma ve izolasyona kadar geniş bir kullanım alanına sahip. TSE 13501 standartlarına göre E sınıfı yanmazlık sertifikalı ve DIN EN 4102 standartlarını karşılayan B2 sınıfı tek komponentli bir poliüretan köpük olan APEL PF380, yangına dayanımlı formülü sayesinde tüm yaşam alanlarına güven katıyor.

Otel, hastane, okul, kampüs vb. hizmet binalarının kapı, pencere ve yangın çıkış kapılarının montajında kullanılabilen APEL PF 380, olası bir yanma esnasında kendiliğinden sönebiliyor. APEL Yangına Dayanımlı PU Köpük, kapılardan pencere kasalarına kadar tüm doğramaların sabitlenmesinde, boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının izolasyonlarında; boşluk, delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılabiliyor.

MitreApel’den yeni Stonebond
Dekoratif taş, mermer, granit gibi materyalleri saniyeler içinde yapıştırabilen MitreApel Stonebond yapı sektörü için akılcı ve pratik bir çözüm sunuyor. Dekoratif objelerde, yapışması zor yüzeylerde ve dar alanlarda dahi kullanılabilen MitreApel Stonebond, inşaatlardaki ağır taş panellerin sıvama öncesi ilk tutundurma işlemlerinde gösterdiği performansla öne çıkıyor.

Debonder ile yapıştırıcı kalıntılarına son
Kürleşmesi tamamlanmış yapışkan kalıntılarının temizlenmesi için geliştirilen MitreApel Debonder, yapıştırma işlemlerinde kusursuz ve rijit bir görünüm sağlıyor. Yapışkan kalıntısının üzerine doğrudan uygulanabilen MitreApel Debonder, yüzeyde maksimum 2 dakika bekletildikten sonra bir bez ya da kağıt mendil yardımıyla tüm yapıştırıcı artıklarını ortadan kaldırıyor.

“INTERMOB’da ihracat ağımıza 4 yeni ülke daha ekledik”
BETA Kimya A.Ş. Genel Müdürü Cihat Sayacı, yeni ürünleriyle birlikte yurt içi ve yurt dışından gelen sektör profesyonellerinin takdirini kazandıklarını belirterek, “INTERMOB gibi sektörün nabzının tutulduğu ve trendlerin belirlendiği fuarlarda yeni ürünlerimizle daima ilgi odağı olmayı başarıyoruz. Bu yıl da hem iç Pazar hem de ihracat açısından son derece verimli bir fuarı geride bıraktık. INTERMOB 2019’da yapı kimyasalları, yapıştırıcılar ve teknik aerosoller kategorilerindeki geniş ürün ailemizi, özellikle yurt dışından gelen katılımcılara çok daha detaylı bir şekilde tanıtma fırsatı bulduk.

Yeni ürünlerimize özellikle Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinden yoğun bir ilgi vardı. APEL Yangına dayanımlı Köpük ile Mitreapel Stonebond, Autobond, MS Polimer bazlı ayna ve cam yapıştırıcısı ile  mobilya tutkallarımız büyük beğeni topladı. En önemli kazanımımız ise yurt dışından aldığımız yeni siparişlerle birlikte ihracat ağımıza 4 yeni ülke daha ekledik. Beta Kimya A.Ş. olarak ihracat yaptığımız ülke sayısını 64’e yükseltmenin gururunu yaşıyoruz. Ar-Ge ve inovasyondan aldığımız güçle büyümemizi sürdürerek, yurt içi ve yurt dışındaki atılımımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/beta-kimya-intermobdaydi_175650.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!