Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Tercihi Çanakkale Seramik & Kalebodur

Kaleseramik, Birleşik Arap Emirlikleri'nin inşaat sektöründe faaliyet gösteren Al Shaibani firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı. M

Çanakkale Seramik
Birleşik Arap Emirlikleri'nin Tercihi Çanakkale Seramik & Kalebodur

b>Kaleseramik, Birleşik Arap Emirlikleri'nin inşaat sektöründe faaliyet gösteren Al Shaibani firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Merkezi Dubai'de olan Al Shaibani BAE'de karoseramik, mutfak ekipmanları ve diğer inşaat ürünlerini tedarik ediyor. Al Shaibani'nin üst düzey yöneticileri, Kaleseramik ürünlerinin BAE'nde çok popüler olmasını beklediğini ve BAE ölçeğinde inşaat işlerindeki büyük artıştan ileri gelen inşaat ve konut malzemeleri talebine bağlı olarak yüksek satış oranlarının yakalanacağını tahmin ettiğini belirtti.

Al Shaibani şirketinin sahibi ve CEO'su Abdullah Al Shaibani, düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada "Dünyanın en büyük seramik üreticilerinden biri olan Kaleseramik'le çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Mevcut inşaat ve konut malzemeleri talebi pazara ideal bir zamanda girdiğimizi gösteriyor. İşlerdeki patlamanın en azından önümüzdeki dört beş yıl süresince devam edeceğini tahmin ediyoruz. 2004 yılında da Salah Al Din'de modern bir showroom açmayı amaçlıyoruz." dedi.

Kale Grubu'nun seramik üretiminin %50'sini ihraç eden Kale Eksport'un Genel Müdürü Bahadır Kayan da imza törenin de yaptığı konuşmada, daha önce BAE'de varolan pazar paylarını Al Shaibani ile yaptıkları anlaşma sonucunda arttıracaklarını inandıklarını belirterek, gelecek senelerde bu bölgeye olan ihracatlarını arttırmanın öncelikli hedefleri arasında olduğunu söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/birlesik-arap-emirliklerinin-tercihi-canakkale-seramik--kalebodur_9466.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!