Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ÇEBİ, IFS ERP Sistemini 5 Ayda Canlı Kullanıma Geçirecek

Mobilya aksesuarları ve bağlantı elemanları sektöründe öncü kuruluşlardan olan ÇEBİ, Kurumsal Kaynak Planlama projesinde IFS ERP’yi tercih etti. Çebi, büyüyen iş hacimlerinin oluşturduğu sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek, satıştan imalata satın almadan finansa kadar tüm alanlarda iş modellerinin oluşturularak, bu model ve kuralların tek bir

yapi.com.tr
ÇEBİ, IFS ERP Sistemini 5 Ayda Canlı Kullanıma Geçirecek

Mobilya aksesuarları ve bağlantı elemanları sektöründe öncü kuruluşlardan olan ÇEBİ, Kurumsal Kaynak Planlama projesinde IFS ERP’yi tercih etti. Çebi, büyüyen iş hacimlerinin oluşturduğu sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek, satıştan imalata satın almadan finansa kadar tüm alanlarda iş modellerinin oluşturularak, bu model ve kuralların tek bir sistem altında toplanması sağlamak amacı ile ERP projesine başladı. Mart 2011 tarihinde IFS iş ortaklarından Asyst Bilişim yönetiminde başlayan proje için canlı kullanıma geçiş 1 Ağustos 2011 olarak belirlendi.

Çebi, mobilya kulp ve düğmeleri, kapı kolları, elbise askıları, cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları ile çekmece ray, menteşe ve kiler sistemleri gibi binlerce farklı modelin, tamamlayıcı parçalar,  renk çeşitlemesi ve değişik yüzey alternatifleriyle zenginleştirilerek oluşturulmuş 15 binden fazla ürün ile hizmet veriyor. Çebi, bu konfigüratif üretim yapısını yönetmek, siparişe özel üretimlerde yaşanan sıkıntıları önleyerek müşteri memnuniyetini arttırmak, süreçlerini daha verimli kılmak,  maliyet takibi ve ürün fiyatlandırmasını hatasız hale getirmek için ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayacak IFS ERP çözümlerinden faydalanacak.

Çebi Kilit ERP Proje Yöneticiliğini sürdüren Muhasebe Müdürü SMMM Erol Kılınç, IFS’i tercih etme sebeplerini şu şekilde açıklıyor:

“Çebi’nin IFS’i tercih etmesinde, IFS ERP’nin Çebi’nin konfigürasyon yönetimi gereksinimlerini birebir karşılayabilmesi, tecrübeli ekibi, güçlü referansları ve esnek yapısı önemli rol oynadı. ERP çözümlerinde en önemli konunun ERP çözüm sağlayıcısı firmanın yaklaşımı olduğunu düşünmekteyiz. Satılan program dört dörtlük olsa da ekibin yeterince donanımlı olmaması veya işbirliğine açık olmaması karar vermede etkili oluyor. IFS’nin gerek satış, gerekse uygulama ekibindeki arkadaşların samimiyeti, işleri hakkındaki derinlikleri öne çıkan değerlerdi”.

IFS ERP çözümünü seçerken ön planda tuttukları teknik detaylara ilişkin olarak IFS ERP’nin geliştirmeye açık kod yapısı, arayüzlerinin kullanıcı dostu olması, geniş bir dil desteğinin olması gibi kriterleri vurgulayan Kılınç, proje hedeflerine yönelik olarak da “En öncül hedefimiz sözleşmelerin hızlı ve kolay yönetimi ve alınan kararların prosedür haline geldiği kurumsal bir yapı oluşturmak” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/cebi-ifs-erp-sistemini-5-ayda-canli-kullanima-gecirecek_88256.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!