Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Brookfield Multiplex de IFS Applications Kullanıyor

IFS, uluslararası inşaat, mühendislik ve altyapı şirketi Brookfield Multiplex'in ERP ve Proje Yönetimi için IFS Application'ı tercih ettiğini duyurdu. Başlangıç aşamasında IFS Applications'i geniş kapsamlı olarak kullanacak bin 750 kullanıcılık bir sözleşme yapıldı. Sözleşme, 4 milyon Avustralya doları değerinde lisans ve hizmeti kapsıyor.

yapi.com.tr
Brookfield Multiplex de IFS Applications Kullanıyor Emirates Towers

Avustralya merkezli Brookfield Multiplex, 3 bin 368 çalışanı ile sekiz ülkede faaliyet gösteriyor. Bugüne kadar 500'ün üzerinde ödül kazanan ve toplam değeri 54 milyon dolara ulaşan 793 projeyi başarıyla tamamlayan şirketin önemli projeleri arasında Toronto'daki Trump Uluslararası Oteli ve Kulesi, Avustralya'daki Fiona Stanley Hastanesi, Londra'daki Strata SE1 ve Dubai'deki Marina ve Emirates Towers sayılabilir.

IFS ERP Projesi, şirketin sözleşme ve ürün portföyü yönetimi, proje yönetimi, proje karlılığı, finans ve raporlamalar da dahil olmak üzere tüm süreçlere yaygınlaştırılacak. IFS Applications, Brookfield Multiplex'in uluslararası alanda büyük projeleri yönetebilmek ve başarı ile tamamlamak için küresel bilgi ve kaynak tabanından faydalanmasını sağlayacak. Kullanılacak diğer uygulamalar arasında 'IFS mobil uygulamaları', 'e-fatura', 'müşteri ilişkileri yönetimi', 'IFS talk - kurum içi mesajlaşma aracı', 'sağlık-güvenlik-çevre yönetimi' ve 'zamanlanmış görev listesi' bulunuyor. Temmuz 2013'te başlanması planlanan ERP uyarlama projesi, IFS Avustralya tarafından yürütülecek ve yönetilecek.

"IFS, bu ölçekteki küresel bir inşaat şirketinin karlı bir şekilde proje çıktılarını yönetmesine, satıcılar ile iş birliği yapmasına ve müşteri memnuniyetini artırmasına yardım edebilecek eşsiz bir pozisyonda" diyen IFS Avustralya Sorumlu Müdürü Rob Stummer, konu hakkında şunları söyledi:

"Aynı zamanda Brookfield Multiplex'in İngiltere ile Kuzey ve Güney Amerika'daki ana ve kardeş şirketleri için yaptığımız çalışmalarla kanıtladığımız becerilerimiz ile başarılı bir uygulamayı da garantiliyoruz".

IFS Türkiye'de de pek çok inşaat projesine imza atmıştı. Sinpaş Yapı, Makyol, Özaltın, Dap Yapı, Dia Holding, İnanlar, Ofton gibi firmaların içinde yer aldığı portföye son olarak TACA İnşaat katılmıştı. IFS ayrıca Dearsan, İstanbul, Adik gibi 10'un üzerinde tersanede de kullanılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/brookfield-multiplex-de-ifs-applications-kullaniyor_110219.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!